3 projesiyle damga vurdu

Giriş Tarihi: 23.3.2016
3 projesiyle damga vurdu

Üç yeni projesiyle MIPIM'de boy gösteren Tahincioğlu, yabancı yatırımcının markajındaydı. Özcan Tahincioğlu, "Vizyon açısından katılım şart" dedi

MIPIM'e 3 yeni projesiyle katılan Tahincioglu, yabancı yatırımcıdan tam not aldı. İstanbul'un önemli lokasyonlarından Levent ve Ataşehir'de devam eden projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, fuarın Türkiye'nin emlak projeleri aracılığıyla dünyaya tanıtımı açısından çok önemli olduğunu dile getirdi. Tahincioğlu "Sektör oyuncuları her yıl, çoğalarak bu fuarda yerlerini almalı. Hem ülkemizin bu konudaki iddia ve başarısını göstermek hem de yabancıların vizyonunu görmek açısından bu organizasyonlara katılım çok önemli" diye konuştu.

İnteraktif tanıtım
3 ofis projesini sergilediği çadırı interaktif yapan Tahincioğlu, standı gezenlere de etkileşim imkânı vermiş oldu. Artık milyar dolarlık ve çok büyük ölçekli projeler yapıldığını anlatan Tahincioğlu, uzun vadede kendilerine yenilik katacak ve değişim sunabilecek yabancı ortaklıklar yapabileceklerini kaydetti. Tahincioğlu şunları söyledi: "Levent'te yer alan ve 2016'nın dördüncü çeyreğinde tamamlanmasını hedeflediğimiz Nidakule Levent ofis projemiz ile 2017'nin birinci çeyreğinde teslimlerine başlayacağımız Nidakule Ataşehir Batı projemiz ve Nidakule Finans Merkezi projemizi burada görücüye çıkarttık. Nidakule Levent, Avrupa Yakası'nın ilk tercih edilen iş merkezi bölgelerinden Levent'te inşa edilen, prestijli, A+ sınıfı bir ofis projesi. Çevre ve kullanıcı dostu özellikleri sayesinde LEED Gold sertifikası adayı oldu. Metro ve AVM'lere yakın konumlanmış proje, 26 ofis katının yanı sıra, akıllı bina özelliğine sahip. Nidakule Ataşehir Batı ise Ataşehir'deki finans merkezine yakın konumuyla, A+ ofis projesi olarak inşası devam eden Nidakule Ataşehir Batı projemiz de, LEED Gold Sertifikası'na aday. Son yatırımımız ise İstanbul Finans Merkezi'nin içinde yer alan Nidakule Finans Merkezi projesi. Bu proje iş dünyasının önemli bir merkezi olma iddiasını taşıyor."

İstinye bu yıl satışa çıkacak
Nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarında da bulunan Tahincioğlu, 2016 yılında da yeni projelerini satışa çıkaracak. Tahincioğlu, 2016 yol haritasında Kayaşehir, İstinye ve Bomonti projelerinin bulunduğunu ifade eden Özcan Tahincioğlu, satış değeri 6 milyar lira olan 3 projeyi satışa çıkaracaklarını ve önümüzdeki 3 yılda 10 milyar liralık 5 projeye imza atacaklarını belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 projesiyle damga vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN