Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cityscape Türkey’de kraliçe tacı tam not aldı

Dünya gayrimenkul sektörünün kalbi Cityscape Turkey’de attı. İstanbul’da bu yıl ilk kez gerçekleştirilen fuarda, Sinpaş GYO’nun Queen Central Park ve Bursa Modern projeleri yabancı yatırımcılardan tam not aldı

Giriş Tarihi: 30.3.2016
Cityscape Türkey’de kraliçe tacı tam not aldı
Sinpaş GYO, özellikle Ortadoğu ve Körfez bölgelerindeki gayrimenkul yatırımcılarının katıldığı fuara Queen Central Park ve Bursa Modern projeleriyle katıldı. Sinpaş GYO, İstanbul ve Bursa'da imza attığı projeleriyle yabancı yatırımcılardan büyük ilgi gördü. İmza attığı yenilikçi projeleriyle Türkiye gayrimenkul sektörünün Superbrands'i seçilen Sinpaş, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance araştırmasında Türkiye'nin en değerli markaları arasında da yerini aldı.

TÜRKİYE CEZBEDİYOR
Türkiye'nin bütün parametrelere göre Körfez yatırımcıları için gayrimenkul yatırımları açısından ideal koşullar sunmaya devam ettiğini belirten Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Türkiye, Körfez ülkelerinin yanı başında, bütün yerli ve yabancı vatandaşların kültürel zorlanmalarla karşılaşmadan keyifle yaşayabilecekleri büyük bir ülke olarak konumlanıyor. Körfez bölgesinin yatırımcıları özellikle İstanbul'u çok yakından takip ediyor. Çünkü onlar için İstanbul dünyaya açılan pencere… Mütekabiliyet yasası ile İstanbul'da konut sahibi olma şansını elde ettiler. İstanbul'da Cityscape Fuarı'na ev sahipliği yapmamız çeşitli ülkelerden çok sayıda gayrimenkul yatırımcısı, İstanbul'a gelerek ülkemizdeki en prestijli projeleri görme şansına sahip oldu. Cityscape'in bu sene Türkiye'de yapılmış olması bizim için büyük bir fırsat oldu. Gördüğümüz ilgiden son derece memnunuz" dedi.

10 BİN METREKARELİK ŞEHİR PARKI İLE QUEEN CENTRAL PARK
Sinpaş'ın imzasını taşıyacak bir simge olarak nitelendirilen Queen Central Park, şehir hayatına bakış açısını kökten değiştirecek bir rezidans projesi. Queen Central Park, kültür ve sanat merkezlerine, saygın eğitim kurumlarına, Türkiye'nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşlarına yürüme mesafesinde. Kendine ait 10 bin metrekarelik "Şehir Parkı" ile şehrin tam kalbinde yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunan proje, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve "HIGHLIFE" temalı evleri sayesinde avantajlı yatırım fırsatı da sağlayacak.

EN ÇOK TAVSİYE EDİLEN PROJE
Türkiye'de yaşam kalitesinde birinci seçilmiş ve dünyada gelişen şehirler arasında 4. sırada kabul edilen Bursa'da yer alan, çok yakında hayata geçecek Körfez Köprüsü sayesinde İstanbul'a 50 dakikalık mesafesiyle, dikkat çekiyor. "Avrupa'nın En Çok Tavsiye Edilen Konut Projesi" ödülüne sahip Bursa Modern projesi, sosyal tesisleri, havuzları, yürüme ve bisiklet parkurları ve spor için ayrılmış diğer alanları ile ailelere nefes alan bir dünya sunuyor. Bursa Modern'de 26 bin metrekarelik gölet ve kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidanslar uyum içerisinde yer alıyor.

EN ÖNEMLİ FİNANS ŞEHRİ İSTANBUL
Türkiye'de yılda 1 milyondan fazla konut satışı gerçekleştiğini söyleyen Gacemer, "Genç nüfus potansiyeli ile sektör önümüzdeki 20 yılda 6.5 milyondan fazla konut üretimi yapacak. Türkiye'nin en önemli finans şehri İstanbul, PWC-ULI 2016 raporuna göre Avrupa şehirleri arasında en çok yatırım yapılması tavsiye edilen bölgelerin başında geliyor. Coğrafi konumuyla da büyük avantaj sağlayan İstanbul'dan dünyanın 400 ayrı noktasına direkt uçuş imkânı bulunuyor. Bütün bu etkenler İstanbul'u, Avrupa'nın en önemli yatırım bölgelerinden biri haline getiriyor. Bununla birlikte İstanbul'un ardından Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Denizli, Adana ve Antep gibi büyük şehirler de yatırımcılar açısından önemli avantajlar sunuyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cityscape Türkey’de kraliçe tacı tam not aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN