Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MODEF 35’ kez kapılarını açacak

Giriş Tarihi: 31.3.2016
MODEF 35’inci kez kapılarını açacak

Mobilya üretiminin başkenti olarak kabul edilen ve 160 ülkeye yaptığı yaklaşık 350 milyon dolarlık ihracatla sektöre damgasını vuran İnegöl, 35. MODEF ı’na hazırlanıyor

İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS) ve MODEF cılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, 5 Nisan'da kapılarını açacak olan fuar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Uğurdağ, İnegöl ve Sanayi Odası ile İnegöl Mobilyacılar Odası'nın da ortağı olduğu Modef'in bu yıl 35' kez kapılarını açacağını, 28 bin 500 metrekarelik kapalı alanda 189 firmanın katılacağı fuara, 20 bin yerli ve 40 ülkeden bini aşkın yabancı ziyaretçinin beklendiğini açıkladı.

ASIRLIK GEÇMİŞE SAHİP
İnegöl Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan ve mobilya sektörünün büyük bir merakla beklediğini belirten Uğurdağ "İnegöl, mobilya denilince her zaman akla gelen bir merkez, bir buluşma alanı konumunda. İnegöl, bugün sadece Türkiye'de değil, dünyada da önemli mobilya merkezlerinden birisi olmuştur. Mobilya üretiminde 100 yılı aşkın geçmişe sahip olan, büyüktü küçüklü 2 bin civarında firma ve 2 milyon metrekare üretim alanı bulunan İnegöl bu özelliğiyle Bursa'nın gelişmesine de önemli katkı sağlıyor" dedi. MODEF'in İnegöl mobilyasının tanıtımına büyük katkı sağladığını da sözlerine ekleyen İnegöl Mobilya Sanayicileri Dernegi (IMOS) ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, hızla büyüyen İnegöl mobilyasının artık kabına sığamaz hale geldiğini, mobilyada marka olan İnegöl'de çağdaş, inovatif, tasarıma dayalı, insanların ihtiyacına cevap veren üretimlerin yapıldığını ve fuar boyunca yeni iş fırsatları oluşturmak için yoğun ve özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. Her gün 10.00 ila 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olan fuarın 5 Nisan'daki açılışını ise İçişleri Bakanı Efkan Ala yapacak. Fuar 10 Nisan akşamı sona erecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MODEF 35’inci kez kapılarını açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN