Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Solarex ’a geri· sayım başladı!

Giriş Tarihi: 4.4.2016 14:35 Güncelleme Tarihi: 6.4.2016 11:49
Solarex İstanbul’a geri· sayım başladı!

Türkiye’de güneş enerjisi yatırımlarındaki hızlanma ve buna ilişkin beklentiler, Solarex ’un önemini giderek artırıyor. İç pazarın yanı sıra, çevre ülkelerdeki gelişmeler de Solarex İstanbul’u küresel solar oyuncuları için önemli hale getiriyor. Stand satışları aylar öncesinden tamamlanan da, yenilenebilir enerji kaynaklarının önemi konusunda gerek kamuda gerekse özel sektördeki hassasiyet son yıllarda hızla artıyor. Yenilenebilir enerji yatırımlarının hem sayısı hem büyüklükleri giderek artarken, sektöre yönelik etkinlikler de giderek daha öne çıkıyor.

Ortadoğu'dan Gelecek Solarex İstanbul'a Özel Alım Heyeti ile Buluşma Fırsatı

Güneş enerjisi sektörünün tek spesifik organizasyonu Solarex , 7 – 9 Nisan tarihleri arasında İstanbul Merkezi'nde, güneş enerjisinin dev firmalarının yanı sıra, Ortadoğu'dan getireceği özel alım heyeti ile, tüm katılımcıları buluşturacak.

300'e yakın firmanın katılım gösterdiği fuarda toplamda 27 bin metrekarelik dört salonda düzenlenen fuar, üç gün boyunca firma seminerleri ve etkinlikleri ile de ilgi çekecek. Ortadoğu ülkelerinden üst düzey alım heyetinin ziyaret ederek, ikili görüşmeler gerçekleştireceği fuarda, çok sayıda yabancı katılımcı yer alıyor.

Güneş enerjisi için doğru adreste buluşun…
"Yenilenebilir bir dünya için" sloganıyla gerçekleştirilen Solarex İstanbul Fuarı, kamu, özel sektör, akademik isimler ve finans dünyasının profesyonellerini yeniden bir araya getirecek. İstanbul Fuar Merkezi'nin 9 – 10 – 11 ve 12. Salonlarda gerçekleşecek fuar, üç gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayacak. Solarex İstanbul, güneş enerjisi sektörüne yönelik seminer ve panellere de ev sahipliği yapacak. Seminerler, tüm ziyaretçilere açık ve ücretsiz olacak.

Daha fazla iş anlaşması için bağlantı ağınızı genişletin…


Geçtiğimiz nisan ayında yapılan Solarex İstanbul 2015'e 17 ülkeden 163'ü yurtiçi, 91'i yurt dışı olmak üzere toplamda 254 firma katılım göstermişti. Almanya, Fransa, ABD, BAE, Bulgaristan, Çin, Fas, İngiltere, İspanya, İsrail, İsviçre, İtalya, Lüksemburg, Pakistan, Portekiz, Romanya ve Tayvan olmak üzere Solarex İstanbul 2015 Fuarı'nda toplamda 17 ülkeden katılımcı ve ziyaretçi yer almıştı. Yerli ve yabancı 18 bin 731 kişiyi ağırlayan Solarex İstanbul 2015, birçok firmanın birleşmesine, yeni iş ortaklıkları kurmasına, önemli anlaşmalar imzalanmasına da sahne olmuştu.
Resmi Havayolu Partneri olarak, Star Alliance ile anlaşan Solarex İstanbul'da uçak biletlerinde %20'ye varan indirimlerden faydalanma imkanı da mevcut.


Fuar 7 – 8 Nisan 2016 günleri 19:00'a kadar 9 Nisan günü ise 18.00'a kadar ziyaret edilebilecek.
Solarex İstanbul'a KOSGEB'den destek alan katılıcılar başvurularını tamamladı.
9. Uluslararası Solarex İstanbul, KOSGEB tarafından desteklenen fuarlar kapsamında yer alıyor. Uluslararası İhtisas fuarı olan Solarex İstanbul, metrekare başına 150 lira ile 100 metrekareye kadar destekleniyor. Fuara katılım gösteren firmalar, sınırlı sayıdaki KOSGEB desteklerinden faydalanabilmek için, başvurularını tamamladılar. Detaylı bilgileri ve size en il temsilciliklerini öğrenebilmek için www.kosgeb.gov.tr adresini ziyaret etmeniz önemle duyurulur.

İzmir Odası üyesi olan Solarex İstanbul katılımcı firmaları, destek başvurularını tamamladı.
Solarex İstanbul Fuarı, İzmir Ticaret Odası tarafından maddi destek verilecek yurtiçi fuarlar kapsamında yer alıyor. Solarex İstanbul Fuarı'na katılan, İzmir Ticaret Odası üyeleri teşviklerden faydalanabilmek için fuarın başlangıç tarihinden 15 gün öncesinde online başvurularını gerçekleştirdiler. İZTO Yurtiçi Fuar Teşvikleri Usul ve Esasları ile Online Başvuru sayfasına aşağıdaki link aracılığıyla ulaşılabiliyor.
http://www.izto.org.tr/tr/fuarlar

Çevre Dostu, Solarex İstanbul…

Temiz, yenilenebilir ve sürekli bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin önemini vurgulayan Solarex İstanbul Fuarı, çevre dostu çözümlerle, sektörü bir araya getiriyor. 7 – 9 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde sektöre kapılarını açacak fuar, tüm güneş enerjisi sanayisini bilinçlendirmeyi hedefliyor. 9-10-11 ve 12. Salonlarda yapılacak fuara, ücretsiz online davetiye alabilmek için www.solarexistanbul.com adresine girmek yeterli.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Solarex İstanbul’a geri· sayım başladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN