Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Koza-İpek'in lüks leri yle satılacak

Mahkeme kararıyla geçen yıl yönetimine kayyum atanan Koza-İpek Holding'e ait lüks ve ihtiyaç fazlası 22 araç yle satılacak.

Giriş Tarihi: 6.4.2016 11:57 Güncelleme Tarihi: 6.4.2016 11:58
Koza-İpek'in lüks otomobilleri ihaleyle satılacak

Araçların satışına ilişkin müzayede ilanına göre, mülkiyeti Koza İşletmeleri AŞ ve diğer grup şirketlerine ait lüks ve ihtiyaç fazlası 22 araç artırma yoluyla ayrı ayrı satışa sunulacak. Congresium Ankara'da 16 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek müzayededen önce Lamborghini, Porsche, Bentley, Ferrari gibi markaların da aralarında yer aldığı 22 lüks 11-15 Nisan tarihlerinde Koza Holding'in şirket otoparkında görülebilecek.

Başvuruların 15 Nisan saat 15.00'e kadar yapılabileceği de, 2010-2015 model araçlar için 7 bin 500 liradan 56 bin liraya kadar değişen geçici teminat bedellerinin ödenmesi gerekiyor.

İlandaki araçlar hakkında bilgi veren Yeniköy Motors İzmir Müdürü Fatih Yılan, söz konusu araçların piyasa fiyatlarının çok önemli değişiklik göstermediğini belirtti. Lamborghini, Bentley, Mercedes, Porsche, Chevrolet, Ferrari, BMW, Range Rover, Cadillac markalarına ait araçların piyasa değerlerinin 200 bin lira ile 700 bin avro aralığında değiştiğini bildiren Yılan, "Önemli olan satın aldıktan sonra olası sıkıntılarda muhatap bulabilmeniz" diye konuştu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koza-İpek'in lüks otomobilleri ihaleyle satılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN