Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni projeler için kesenin ağzını açtı

Gül Proje, bu yıl hayata geçireceği iki yeni proje için 10 milyon TL’lik yatırım yapacak. Firma bir taraftan da özellikle kent merkezlerindeki dönüşüm projelerine hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 18.4.2016
Yeni projeler için kesenin ağzını açtı
Gül Proje, 2016 yılına yeni projeleriyle girdi. Şirket, birinci etabı tamamlanıp ikinci etabının satışlarına başlanan Kalekent projesinin yanı sıra geçtiğimiz yıl lansmana çıkan Viraİstanbul projesiyle yatırımcıların gözbebeği oldu. Emlak Konut GYO'nun düzenlediği ve 26 firmanın katıldığı ihaleyi de kazanan Gül Proje, 637 milyon liralık rekor hasılat bedeli ile araziyi almıştı. Firma, Tem Point adı ile 2016'nın ikinci çeyreğinde lansmana çıkmaya hazırlanıyor. İhalede proje toplam satış geliri 1.3 milyar lira olması bekleniyor. Şirket, İstanbul'un merkezi lokasyonlarında kentsel dönüşüm yapmak üzere çalışmalar yürütüyor.

SEYRANTEPE'YE LÜKS PROJE
Gül Proje Başkan Yardımcısı ve Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez , Kalekent, Viraİstanbul projelerinin ardından Seyrantepe'deki arazilerinde lüks bir karma proje geliştirdiklerini ve martta lansmana çıkmayı planladıklarını söyledi. Gül Proje'nin Nata Holding ile hasılat paylaşımlı olarak geliştirdiği Tempoint Projesi de bu yıl satışa sunduğu projelerinden biri. Tempoint Projesi'nin 686 rezidans, AVM ve otel konseptinden oluştuğunu belirten , "Projenin ön satışlarına bu hafta başladık. 2016'yı proje yılı ilan ettik. Bu yıl iki projeye 10 milyon lira yatıracağız. Kent merkezinde dönüşüm yapabiliriz" dedi.

LİV'DE TESLİM 2 YIL SONRA
Seyrantepe 'de 36 bin 700 metrekare üzerinde her türlü lüksü barındıran bir karma proje yapacaklarını söyleyen Sönmez Aydın, proje içinde bir ya da iki yüksek kule ile yatay yerleşimlere yer verileceğini dile getirdi. LivYapı markası ile de Liv Marmara ve Liv Büyükçekmece olmak üzere 2016 yılında iki yeni projeyi hayata geçirmeye hazırlandıklarını belirten Aydın, iki etapta 90 konutun yer aldığı Liv Büyükçekmece projesinin, 50 milyon TL yatırımla hayat bulacağını ve projenin 24 ay sonra teslim etmeyi planladıklarını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni projeler için kesenin ağzını açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN