Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her bütçeye uygun ev konsepti

Giriş Tarihi: 10.5.2016
Her bütçeye uygun ev konsepti

39’uncusu düzenlenen Yapı Fuarı’na katılan Vefa Holding’in markası Nestavilla Satış Müdürü Karakelle, “Her bütçeye uygun ev konsepti üretiyoruz” dedi

Vefa Holding markalarından Nestavilla, yeni konut konseptlerini 10-14 Mayıs arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 39. Yapı Fuarı'nda ziyaretçilerine anlatıyor. Nestavilla Satış Müdürü Yakup Karakelle, süresini minimum seviyelere düşüren, iklim ve mevsim şartlarından etkilenmeyen ön üretimli konut teknolojileri ile çok uygun fiyatlarla ev sahibi olunabileceğini belirtti. 1-8 hafta içinde kurulumu tamamlanan Nestavilla evlerinin uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmediğini ve ekstra masrafa yol açmadığını vurgulayan Karakelle "Gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran ön üretim sisteminin avantajıyla hayalinizdeki eve hayalinizdeki bütçelerle sahip olabilir ve yeni evinizi yıllarca hiç sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz" dedi.

Depremde güvenli
Ön üretimli konutlarda esnek yapı malzemeleri kullandıklarını söyleyen Karakelle, "Ahşap ve betonarme binalara göre kat kat daha fazla esneyebilme özelliğine sahip galvanizli hafif yapı profilleri aynı zamanda çok geniş bir yelpazede mimari tasarım esnekliği de sağlıyor" dedi. Ön üretimli yapı teknolojileri ile inşa edilen binaların aynı zamanda hafif olduğunu ifade eden Karakelle, bu özelliğin tüm zeminlerde ve zemini riskli bölgelerde Nestavilla'yı avantajlı konuma taşıdığını belirtti. Karakelle, Nestavilla'nın prefabrike, hafif çelik ve modüler olmak üzere üç ayrı konseptte konut üretimi yaptığını söyledi. Prefabrike sistemde estetik mimari ve teknolojik yaşamı birleştirdiklerini ifade eden Karakelle, hafif çelikte ise güç ve tasarımı buluşturduklarını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her bütçeye uygun ev konsepti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN