INTA 2016, 21-25 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek

Dünyanın en geniş katılımlı marka etkinliği olan ve bu yıl 138'incisi düzenlenecek "INTA 2016" (International Trademark Association), 21-25 Mayıs tarihlerinde Amerika’nın Orlando kentinde gerçekleşecek.

Giriş Tarihi: 10.5.2016 10:49

Destek Patent açıklamasına göre, Orange County Convention Center'da yapılacak INTA 2016'da, Destek Patent grubu adına Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz ve Yönetim Kurulu Üyesi Dereligil de katılacak.

Kongre kapsamında, 33 eğitim oturumu gerçekleştirilecek ve 225'den fazla konu masaya yatırılacak. INTA 2016, 140 ülkeden yaklaşık 10 bin marka yöneticisini, ve vekili Orlando'da ağırlayacak. Çok sayıda sponsorluk fırsatı ve salonun da yer alacağı konferansta, endüstrideki değişim sonucu sahteciliğe karşı alınacak önlemler ve uluslararası marka hukuku üzerine önemli bilgiler paylaşılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Yamankaradeniz, şunları kaydetti:

"Uluslararası tescil sistemine dahil 192 ülkede, müşterilerimizi en doğru şekilde temsil ettik ve etmeye devam ediyoruz. Sınai haklar konusunda, dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek ve markalaşma konusunda yapılan çalışmaları analiz etmek amacıyla dünyanın en büyük ve en geniş katılımlı marka etkinliği olan INTA etkinliğinde biz de yerimizi alıyoruz. Etkinlik kapsamında uluslararası patent ofislerinin yetkilileri ve marka vekilleriyle müşterilerimizin haklarının en etkin şekilde korunması ve ülkeler bazında marka hak uygulamalarında son gelişmelere ilişkin önemli ikili temaslarda da bulunacağız."BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
INTA 2016, 21-25 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN