Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dosya masrafsız kredi imkânı

Vakıfbank mayıs ayı boyunca çiftçiye 1.29 liradan başlayan faiz oranlarıyla 50 bin liraya kadar kullanıma sunulan kredilerde dosya masrafını kaldırdı

Giriş Tarihi: 14.5.2016
Dosya masrafsız kredi imkânı
Vakıfbank, ve hayvancılık faaliyetinde bulunan müşterilerine özel hazırlanan ve yüzde 1.29'dan başlayan faiz oranlarıyla 50 bin TL'ye kadar kullanıma sunulan kredilerde mayıs ayı boyunca dosya masrafını kaldırdı. Banka ayrıca TarımKart ile mazot, yem, gübre, zirai ilaç, fide, tohum, veterinerlik gibi üreticiye girdi sağlayan her türlü bayi, ziraat odası, üretici ve sulama birlikleri gibi anlaşmalı üye işyerlerinde 6 aya kadar faizsiz alışveriş sağlıyor. Ayrıca VakıfBank TarımKart sahibi üreticiler işletme giderlerini finanse etmek için tüm banka ATM'lerinden nakit çekebiliyor.

ÇOK SAYIDA AVANTAJ VAR
VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Lütfü Çelebi, "TarımKart ile üreticiye nakit çekimden uygun şartlarda vadeli alışverişe, faturaların düzenli ödemeye verilmesinden asgari borç ödeme fırsatına kadar çok sayıda avantaj sunuyoruz" diye konuştu. Çelebi, TarımKart sahibi üreticilerin yıl boyunca masraflarını TarımKart ile yapabildiklerini, yılda bir ödeme imkânı ile de borcunu hasat zamanı ödeyebildiğini ifade etti.

BORCU ÖTELİYOR
Kart sahipleri borç ödemelerini gelir elde etme dönemlerine göre belirleyebiliyor. Borcunu erken ödeyebilen üreticiler, asgari ödeme tutarını yatırdıkları takdirde kalan borcu bir sonraki yıla bırakma imkanına da sahip oluyor. SGK, BAĞKUR, elektrik, , su gibi ödemeler hasat zamanında yapabiliyor. Bunun için prim ve faturalarını TarımKart düzenli ödemeye vermeleri yeterli oluyor.
Tarım Bankacılığı Ürünleri

Bitkisel Üretim İşletme Kredisi
Sera İşletme Kredisi
Besi Hayvancılığı İşletme Kredisi
Süt Hayvancılığı İşletme Kredisi
Kümes Hayvancılığı Kredisi
Arıcılık Kredisi
Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve Avcılığı Kredisi
0 km ve İkinci El Traktör Kredisi
0 km ve İkinci El Araç Kredisi
Ekipman Kredisi
Tarım Arazisi Alım Kredisi
Sözleşmeli Üretim Kredisi
Yeni Tesis Kurulumuna Yönelik Proje Kredileri
IPARD Kredileri
KKYDP Kapsamında Yapılacak Olan Yatırımlara Yönelik Krediler
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dosya masrafsız kredi imkânı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN