Türkiye'nin en iyi haber sitesi

", kalkınma hamlesinin vizyoner bir siyasetçisi"

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali 'ın AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan adayı gösterilmesiyle ilgili bir açıklama yaptı. Çağlar, "Sayın bakanın adaylığının ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum, başarılar temenni ediyorum" dedi.

Giriş Tarihi: 19.5.2016 13:47 Güncelleme Tarihi: 19.5.2016 15:21
Yıldırım, kalkınma hamlesinin vizyoner bir siyasetçisi

"YILDIRIM, KALKINMA HAMLESİNİN VİZYONER BİR SİYASETÇİSİ"

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, AK Parti'nin 22 Mayıs'ta yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde genel başkanlığa aday gösterilecek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali 'ın sivil havacılık, ve büyük altyapı projeleri başta olmak üzere Türkiye'nin son 15 yıldır yaşadığı kalkınma hamlesinin temelinde harcı bulunan vizyoner bir siyasetçi olduğunu bildirdi.

YILDIRIM'IN İCRAATLERİ

"SON 15 YILDIR..."

İTO Başkanı Çağlar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı 'ın AK Parti Genel Başkanlığı adaylığını büyük bir memnuniyetle öğrendiğini dile getirdi.

Binali Yıldırım'ın sivil havacılık, iletişim ve büyük altyapı projeleri başta olmak üzere Türkiye'nin son 15 yıldır yaşadığı kalkınma hamlesinin temelinde harcı bulunan vizyoner bir siyasetçi olduğunu aktaran Çağlar, "Sayın bakanın adaylığının ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum, başarılar temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Yıldırım, kalkınma hamlesinin vizyoner bir siyasetçisi"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN