dostu projelere odaklandık

Giriş Tarihi: 1.6.2016
Çevre dostu projelere odaklandık

dostu projelere odaklandıklarını belirten Tahincioğlu’nun patronu Özcan Tahincioğlu, “LEED sertifika programıyla çevreye duyarlı duruşumuzu ortaya koyarken, gelecek nesillerin kaynaklardan faydalanmasına olanak sağlıyoruz” dedi

Bugüne kadar 2 milyon metrekarenin üzerinde projelerin inşaatını gerçekleştiren Tahincoğlu İnşaat, dostu projelere odaklandı. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "Tahincioğlu olarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak vizyonuyla tüm kaynakları sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde kullanıyor, projelerimizle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getirirken doğaya olan saygımızı da ortaya koyuyoruz. Dünyanın en geçerli sertifika programı olan LEED ile çevreye duyarlı duruşumuzu ortaya koyarken, gelecek nesil-lerin tüm kaynaklardan faydalanmasına da olanak sağlıyoruz" dedi. "Dünyada birçok sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de yenilikçi, çevre dostu, çözüm odaklı ve daha yaşanabilir bir kent yaşamı öne çıkıyor" diyen Tahincioğlu, projelerini bu çerçevede gerçekleştirdiklerinin altını çizdi. Tahincioğlu, "Bu yıl da akıllı şehir alanında proje üreten ve yatırım yapmak isteyen tüm tarafları bir araya getiren Smart City Expo 'un platin sponsorluğunu üstlendik" diye konuştu. Tahincioğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "Dünyanın önemli şehir ve şirketlerinin yenilikçi çözümlerini sunan Smart City Expo İstanbul'da profesyonellerle bir araya gelip işbirlikleri konusunda fikir alışverişi yapma imkânı bulacağız. Bunun yanı sıra bu organizasyonlar aracılığıyla yerel gücümüzü bilen, nitelikli projelerimize yatırım yapacak ve bizimle birlikte bu değerleri taşıyabilecek yatırımcılarla iletişim kurma şansı da elde edeceğiz."

LEED GOLD SERTİFİKA ADAYI
Projeleriyle ilgili de bilgi aktaran Tahincioğlu, şunları anlattı: "Firmamızın sembolü haline gelen projelerimiz arasında Palladium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş ve Rezidans, Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi yer alıyor. Tahincioğlu Gayrimenkul olarak, LEED Gold sertifika adayı olan ofis projelerimiz Nidakule Ataşehir ve Nidakule Levent'in yanı sıra konut projeleri ayrıca Ataşehir'deki Nidakule İstanbul Finans Merkezi, Nidapark Başakşehir ve Nidapark Seyrantepe inşaatlarımız devam ediyor. Aynı zamanda bir kentsel dönüşüm projemiz olan 'Evim Değerleniyor' kapsamında yürüttüğümüz çeşitli konut projelerimizin inşaatları da sürüyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çevre dostu projelere odaklandık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN