Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turkcell yöneticileri kokpitte

Turkcell, yöneticileri için Dijital Kokpit uygulamasını geltirdi. Uygulamayla yöneticiler çalışanları ve hedeflerini anlık takip edebilecek

Giriş Tarihi: 12.6.2016
Turkcell yöneticileri kokpitte
Turkcell, şirket içindeki çalışmaların tek elden takip ve kontrol edilmesi amacıyla yöneticilerine özel bir uygulama geltirdi. Turkcell tarafından geliştirilen ve Dijital Kokpit adı verilen uygulamayla Turkcell'in yönetim takımı, şirketin hedeflerini anlık olarak takip edebilecek. Uygulamayla şirketin abone sayısı, finansal durumu, güncel iş takibi gibi bilgilere de erişilebilirken yönetim toplantılarında alınan kararların takibi de Dijital Kokpit üzerinden yapılacak. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz, uygulamanın birim yöneticilerine özel geliştirildiğini söyledi. Kuruöz, "Dijital Kokpit'i Genel Müdürümüz Kaan Terzioğlu'nun yöneticilerimizin tüm işleri aynı anda takip edebilmesi fikrinden yola çıkarak oluşturduk. Uygulamayı tablet ya da cep telefonlarına yükleyen yöneticilerimiz tek kanaldan şirkete ait son durumu anında görebiliyor. Yöneticilerimiz aynı zamanda mesajlaşabiliyor" dedi.

TEK FORMATTA ULAŞIM
Excel, powerpoint gibi programlardaki tablo, grafik ve sunumların tek formatta uygulama içine konulabildiğini aktaran Kuruöz, yöneticilerin bilgiye tek bir tıkla ulaşabildiğini söyledi. Kuruöz, "Dijital Kokpit sayesinde aynı hedefi takip eden yöneticilerimiz, stratejik olarak da aynı noktada bir araya geliyor. Bir bütün içinde yönetimi sağlıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkcell yöneticileri kokpitte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN