Türkiye'nin en iyi haber sitesi

900 şubeyle KOBİ’lere hizmet ediyor

genelinde 900’ü aşkın şubeye sahip olduklarını söyleyen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Çelebi, “2 binden fazla portföy yöneticimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz” dedi

Giriş Tarihi: 28.7.2016
900 şubeyle KOBİ’lere hizmet ediyor
VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, KOBİ ve esnafa yönelik hizmet ağı hakkında bilgiler verdi. " genelinde 900'ü aşkın şubemiz" var diyen Çelebi şunları söyledi: "Bu şubelerde sadece KOBİ'lerimize ve esnafımıza hizmet veren 2 binden fazla deneyimli portföy yöneticimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor ve en uygun çözümleri sunuyoruz. Geride bıraktığımız yıllarda KOBİ bankacılığı alanında ve bu alanın bir parçası olan esnaf bankacılığında sektörün oldukça üzerinde büyüme kaydettik. 2016 yılında da bu büyüme trendimiz devam edecek. VakıfBank olarak KOBİ'lerimizin ve esnafımızın yanında olmak ana hedeflerimizden birdir." KOSGEB'le yeni bir işbirliğine imza attıklarını da ifade eden Çelebi sözlerine şöyle devam etti: "2015'in son çeyreğinde KOSGEB'le yeni bir iş birliğini hayata geçirdik. KOSGEB veri tabanına kayıtlı, güncel KOBİ beyannamesi onaylı işletmelerin faydalanabileceği oldukça kapsamlı bir paket hazırladık. Paket kapsamında KOBİ'lerimize krediden ödeme çekine, kredi kartından üye işyerine ve EFT, havale gibi bankacılık hizmetlerinden KOBİ'lerimizin hayatını kolaylaştıracak teknolojik hizmetlere kadar birçok ürün ve hizmeti uygun şartlarda ayrıcalıklı olarak sunduk. Paket kapsamında 2 bini aşkın portföy yöneticimiz ile müşterilerimize KOSGEB konusunda danışmanlık hizmeti de veriyoruz."

ESNAFA ÖZEL PAKET
Çelebi esnafa özel ürünlerine ilişkin ise şu açıklamayı yaptı: Esnafa özel olarak hazırladığımız, "Esnafa Halden Anlayan Kredi" ürünümüzle esnafımız, acil finansman ihtiyaçları için uygun maliyetlerle 50 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Ayrıca 5 farklı ödeme seçeneğinden nakit akışına en uygun olanını seçerek uygun maliyetlerle kullandığı kredisini zorlanmadan geri ödeyebiliyor. Şehir içi toplu taşıma işi yapan tahditli ve tahsisli hat sahibi taksi, minibüs ve halk otobüsü esnafımız için hazırladığımız kredi ürünlerimiz ile müşterilerimizin her türlü finansman ihtiyaçlarını çok hızlı bir şekilde çözebiliyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
900 şubeyle KOBİ’lere hizmet ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN