Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KOBİ’nin finansman ihtiyacına odaklandı

Giriş Tarihi: 28.7.2016
KOBİ’nin finansman ihtiyacına odaklandı
Yapı Kredi KOBİ ve Bankacılığı Grup Direktörü Aslı Düzenli, KOBİ bankacılığı kapsamında müşterinin yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarına özel pek çok farklı kredi ürünü sunduklarını söyledi. Düzenli şu bilgileri verdi: "Yatırım kredilerinde yapılan yatırıma özel ödeme planı sunarken, işletme sermayesine yönelik kredilerimizde ise müşterilerin nakit ihtiyacı ve sektörlerin nakit akışına yönelik ödeme planı sunan finansman ürünlerimiz bulunuyor. Esnaf ve KOBİ'lerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için yılın belirli dönemlerinde kredi kampanyaları da düzenliyoruz. Sektörel kredilerimizin ve dönemsel kampanyalarımızın yanı sıra müşterilerimizin kısa vadeli nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik faizsiz kredimiz, masrafsız kredimiz ve ödemesiz dönemli kredilerimiz de bulunuyor. Kredilerin vade ve faiz oranları tercih edilen ürüne göre değişiklik gösteriyor. Uygun koşulları sağlayan tüm müşterilerimiz esnaf ve KOBİ kredilerimizden faydalanabiliyor." Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) kaynaklı Türkiye Sürdürülebilir Finansman Programı TURSEFF ile enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji yatırımlarında uzun vadeli ve uygun maliyetli kredi imkânı sunduklarının altını çizen Düzenli, aynı zamanda tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerinin Uluslararası Finans Kuruluşu (IFC) ve EBRD kaynaklı TURAFF kredi programlarından faydalanarak yatırımlarını uygun maliyet ve yatırımlarına uygun vadelerle finanse edebildiğini kaydetti. Düzenli, Çam ve Sedir paketleriyle de internet ve telefon bankacılığında ücretsiz EFT ve havale, nakit destek kredisinde özel fiyatlama, üye iş yeri aidatı muafiyeti gibi çeşitli avantajlar sağladıklarını söyledi.

BİRÇOK AVANTAJ SUNULUYOR
işletmeleri için hazırlanan Palmiye Paketi ile de müşterilerin "Ödemesi Kolay ve Esnek Ödemeli" turizm kredisinde özel fiyatlama ve döviz POS'ta avantajlı fiyat olanaklarından yararlandıklarını ifade eden Düzenli, "Defne Paketimiz sayesinde KOBİ'ler yıl boyunca bankacılık işlemlerinde ödeyecekleri miktarı bilmenin, nakit destek kredisinden özel fiyatlarla yararlanmanın ve çek karnesi komisyonunda avantajlı fiyatların ayrıcalığını yaşıyor" dedi.

KAMPANYA TÜRÜNÜ SEÇEBİLİYORLAR
Self Servis World hizmetiyle World Üye İşyeri olan esnafın kendi puan ve indirim kampanyalarını kendilerinin oluşturabildiğinin altını çizen Düzenli, "Puan ya da indirim şeklinde hedeflerine uygun olduğunu düşündükleri kampanya ödül türünü seçebiliyorlar. Oluşturdukları kampanyaları da SMS veya e-posta ile hedef kitlelerine duyurabiliyor, alternatif görseller ile kampanya duyurumlarını renklendirebiliyorlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KOBİ’nin finansman ihtiyacına odaklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN