Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demokrasi varsa hepimiz varız

Giriş Tarihi: 13.8.2016
Demokrasi varsa hepimiz varız
Ford Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç da "15 Temmuz'da yaşadığımız bu acı deneyim ile önemli bir demokrasi sınavını topyekûn başarıyla geçtik" dedi. Millet olarak demokrasiye hiçbir müdahalenin kabul edilemez olduğunun ortaya konulduğunu anlatan Koç, şöyle konuştu: "Kurucumuz merhum Vehbi Koç'un 'Ülkem varsa ben de varım' sözünün çok da bilinmeyen devamını bugün sizlerle paylaşmak isterim: Vehbi Bey o demecinde tam olarak şöyle demişti: Benim Anayasam şudur: Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız. Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar." Koç, eğitim sisteminin laik ve çağdaş standartlara sahip olması ve bilim odağındaki gelişiminin desteklenmesinin toplumsal ve ekonomik geleceğin teminatı olduğunu dile getirdi. İşte diğer şirket yöneticilerinin açıklamaları:
Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Gelis: 'de 160'ıncı yılımızı kutluyoruz. Bu durumun sürdürülebilirliğin en güzel örneklerindeniz.
Unilever Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saraç: 'deki her 10 evin 9'unda varız. Burası hızlı büyüyen pazarlardan. Yatırıma devam edeceğiz.
Shell Türkiye Başkanı Ahmet Erdem: 93 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ekonomiye katma değer yaratmak için çalışacağız.
Goodyear Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Sarıoğlu: Başta Avrupa olmak üzere çok sayıda ülkeye 'den ihracat yapıyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demokrasi varsa hepimiz varız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN