Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhlas Holding'ten gözaltı açıklaması

İhlas Holding, CEO'su Cahit Paksoy'un gözaltına alınması sonrasında bir açıklama yayınladı. Açıklamada holdingin FETÖ'ye karşı duruşunun kamuoyunun malumu olduğu belirtildi.

Giriş Tarihi: 17.8.2016 12:36 Güncelleme Tarihi: 17.8.2016 12:39
İhlas Holding'ten gözaltı açıklaması

"PAKSOY'UN GÖZALTINA ALINMA MESELESİ DAHA ÖNCEKİ ÇALIŞTIĞI KURUMDAN ÖTÜRÜ"

KAP'a gönderilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Bugün bir kısım medyada, Sn. Cahit Paksoy'un gözaltına alındığı haberleri verilir iken, şirketimizin ismi de yersiz olarak haberlerde yer almıştır. Sn. Cahit Paksoy, şirketimiz ile ilgili bir nedenden dolayı gözaltına alınmış değildir. Kaldı ki, Sn. Cahit Paksoy Şirketimizde 18.04.2016 tarihinde çalışmaya başlamıştır ve haberdeki iddiada bu dönemi kapsamamaktadır. Kendisinin avukatından şifahen aldığımız beyana göre, 2013 yılında, 5 aylık bir süre, gözaltı işlemi yapılan şirkette yönetici olarak bulunmasından dolayı, bilgisine müracaat için davet edilmiştir. Bunun dışında bir durum söz konusu değildir.

"FETÖ'YE KARŞI DURUŞUMUZ BELLİ"

Şirketimizin, FETÖ terör örgütüne karşı duruşu, bütün kamuoyunun malumudur. Şirketimiz ve faaliyetleri ile hiç bir ilgisi bulunmayan şirket ve bir çalışanımızın eski dönemdeki kısa bir dönem yöneticilik yapmış olmasının, şirketimiz ismi altında haberleştirilmesi de tümü ile gerçek dışıdır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhlas Holding'ten gözaltı açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN