Türkiye'nin en iyi haber sitesi

18 küresel markadan güven mesajı

Giriş Tarihi: 15.9.2016
18 küresel markadan güven mesajı

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) küresel markalara yönelik Paris'te tanıtım gecesi düzenledi. Gecede, tekstil endüstrisine güvenen, işbirliği gerçekleştiren ve sektörün büyümesine katkı sağlayan global partnerlere plaket verildi. İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle'nin ev sahipliğinde düzenlenen geceye, 18 uluslararası hazır giyim markasının temsilcileri katıldı. Gecede konuşan İTHİB Başkanı Gülle, 15 Temmuz darbe girişimi yaşanmasına rağmen 'nin istikrarının bozulmadığı mesajını verdi. Gülle, "'de finans sistemi sağlam temeller üzerine kurulu. Fabrikalarımız aynı hızla üretimlerine devam ediyor. Girişim sonrasında ilk hafta ihracatımız yüzde 16 arttı. Üretim ve tedarik zincirinde her hangi bir bozulma olmadı. 15 Temmuz gecesi bile gece vardiyasıyla çalışan fabrikalar üretimlerini durdurmadı" dedi.

İŞLERDE HİÇBİR AKSAMA YAŞANMADI
Türkiye'ye karşı dışarıda da algı operasyonları yapılmaya çalışıldığının altını çizen İsmail Gülle, "Yurtdışında Türkiye'de işlerin durduğu, işletmelerin kapandığı, ekonominin sekteye uğradığı söylentileri yayılmaya çalışılıyor. Bugüne kadar Türkiye'de yatırım yapan hiçbir ülke veya şirket zarar etmedi, bundan sonra da etmeyecek" diye konuştu

LACOSTE: 25 YIL DAHA BİRLİKTEYİZ
Lacoste CEO'su Didier Lalance, "15 Temmuz sonrası Türkiye'nin dinamik yapısı sayesinde çalışmalarımız devam ediyor. Türkiye ile 25 yıllık bir birlikteliğimiz var ve bir 25 yıl daha devam edecek" dedi. Premier Vision CEO'su Philippe Pasquet de Türkiye'nin Premier Vision'un en önemli katılımcılarından biri olduğunu vurguladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
18 küresel markadan güven mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN