Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Christopher Dembik yatırımcılarla buluşuyor

Yatırımcıların merakla beklediği Saxo Bank Makro Strateji Müdürü Christopher Dembik, 21 Eylül’de basın mensuplarıyla, 22 Eylül’de de lu yatırımcılarla buluşuyor.

Giriş Tarihi: 20.9.2016 14:51 Güncelleme Tarihi: 20.9.2016 14:55
Christopher Dembik yatırımcılarla buluşuyor

Danimarkalı Online Yatırım Devi Saxo Bank'ın ünlü Fransız stratejisti Christopher Dembik, finansal piyasaları bekleyen riskleri ve fırsatları anlatmak üzere 'a geliyor. 22 Eylül'de tamamen ücretsiz gerçekleştirilecek "Global Piyasalarda Yatırım Stratejileri Semineri"ne finans meraklılarının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Ünlü stratejist, kısa süre önce verdiği demeçte, 2016 Eylül ayında dünyanın önde gelen yaklaşık otuz merkez bankasının toplantısı olduğuna ve yatırımcılar için sonbaharın oldukça hareketli geçeceğine çekmişti.

Dembik, Divan Oteli Taksim'de 21 Eylül'de gerçekleştirilecek basın toplantısında ve 22 Eylül'de vereceği özel seminerde piyasaları değerlendirecek ve "Global için tünelin sonunda ışık var mı?", "Merkez bankalarının toplantıları sonrası volatilite hangi yöne gidecek?", "Finansal piyasalardaki yatırım risk ve fırsatlarını nasıl değerlendirebiliriz?" başlıklarını ele alarak konuya ilişkin soruları yanıtlayacak.

Danimarkalı Yatırım Bankası Saxo Bank'ın ünlü ekonomisti Christopher Dembik, "Global Yatırım Stratejileri Semineri"nde İstanbullu Yatırımcılarla Buluşuyor.

ÜCRETSİZ KATILIM İÇİN TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Christopher Dembik yatırımcılarla buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN