Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Berat Albayrak ’de

ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, enerji sektöründe müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve bunun vatandaşa taşınmasıyla ilgili önemli adımlar attıklarını belirterek, "Türkiye genelinde açılacak 9 merkezinin ilkini ’de açacağız, ülke genelinde 2 binden fazla kişiye istihdam sağlayacağız." dedi.

Giriş Tarihi: 28.9.2016 13:58 Güncelleme Tarihi: 28.9.2016 15:40
Berat Albayrak Denizli’de

BAKAN ALBAYRAK DENİZLİ'DE

Valiliği, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Bakan Albayrak ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, valilik şeref defterini imzaladı, Vali Ahmet Altıparmak ile Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile makamında görüştü.

İki bakan ve beraberindeki protokol heyeti, daha sonra 15 Temmuz Şehitleri Meydanı'ndaki camdan Denizli Horozu heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

ALBAYRAK: "9 ÇAĞRI MERKEZİNİN İLKİNİ DENİZLİ'DE AÇACAĞIZ"

AK Parti Denizli İl Başkanlığı'nda partililere hitap eden Albayrak, Türkiye'nin, bölgesindeki ülkelerin ve dünyanın önemli günlerden geçtiğini belirterek, "Bugün partimizin kuruluş misyonunda en önemsediği konulardan biri olan halka hizmet anlayışında bir adım atmak için buradayız. sektöründe müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve bunun vatandaşa taşınmasıyla ilgili önemli bir adım atacağız. Türkiye genelinde açılacak 9 merkezinin ilkini Denizli'de açacağız, ülke genelinde 2 binden fazla kişiye istihdam sağlayacağız." ifadelerini kullandı.

BAKAN ZEYBEKCİ TEŞEKKÜR ETTİ

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de Bakan Albayrak'a Denizli'ye ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

Bakan Albayrak'ı Denizli'de daha uzun süre ağırlamak istediklerini belirten Zeybekci, "Bizim Denizlilerin tabiriyle bu ziyareti 'saymıyoruz'. Denizli, yenilenebilir enerjide, jeotermal enerji konusunda Türkiye'de belki de dünyanın sayılı kentlerinden biri olabilecek potansiyele sahip bir kent." diye konuştu.

ÇAĞRI MERKEZİNİ AÇACAKLAR

İki bakan, Denizli'deki programları çerçevesinde öğleden sonra 400 kişinin istihdam edileceği çağrı merkezinin açılışını yapacak.

YAKINDAN TAKİP EDİYORUM, KÜLAHLARI DEĞİŞİRİZ'

Ağustos ayında Bakan Albayrak elektrik sağıtım sektörüne "Çağrı merkezi yatırımlarını ekim ayına kadar tamamlayın" uyarısında bulunarak "İstediğimiz performansı yakalamaları lazım. Yakından takip ediyorum. İyileşme yoksa külahları değişeceğiz" demişti.

ZEYBEKCİ, ALBAYRAK İLE SELFİE YAPTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Berat Albayrak Denizli’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN