Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esnafın tüm ihtiyacını tek ürünle karşılıyor

Dünyada 29 milyon cihaz ve ’de 1.5 milyon POS’a servis veren Verifone, yeni nesil bütünleşik masaüstü yazarkasa POS süreçlerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor

Giriş Tarihi: 29.9.2016
Esnafın tüm ihtiyacını tek ürünle karşılıyor
Gelir İdaresi Başkanlığı'nın düzenlemesiyle gerçek zamanlı veri aktarımını sağlayan yeni nesil yazarkasalarda ödeme kaydedici cihazlar (ÖKC) ve ödeme noktası (POS) cihazları tek bir elektronik yapı altında toplanıyor. Bu uygulama ile mali gözetim altında sorunsuz olarak çalışılması, iş yerlerine zaman ve maliyet kazancı sağlanması hedefleniyor. Sistem aynı zamanda, işyeri tahsilatlarında da ortak bankacılık uygulamalarına uyumuyla, tüm bankaların avantajlarından da faydalanma imkânı sağlıyor. Esnafın ve müşterinin kullanım kolaylığını ön planda tutan Verifone, dönebilen standıyla bir ilki gerçekleştirdi.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLEN CİHAZ
İşletmeye göre kişiselleştirilebilen cihaz, kullanıcıların kolaylığı gözetilerek pazardaki en geniş ekran olabilecek şekilde üretildi. Cihazın kendisi kadar aksesuvarları da öne çıkıyor. Cihaz, hem ergonomik hem de kullanışlı dönebilen standı ve göz yormayan tasarımıyla da dikkat çekiyor. Verifone , Güney Doğu Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri Genel Müdürü Onur Altınbaş, kanun süreci ve Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS ile ilgili olarak şunları söyledi: "Mevcut bankacılık uygulamaları ile birlikte kullanılmakta olan kontör yükleme, fatura ödeme gibi özel uygulamalar da yeni nesil ödeme kaydedici POS cihazlarımıza rahatlıkla yüklenebiliyor. Bu da esnafa yeni kazanç kapıları açmamıza olanak sağlıyor." Perakende ekosisteminin dünyada ve 'deki değişimine paralel çalıştıklarını belirten Altınbaş, "Artık üye iş yerlerimize ürün sunmanın çok ötesinde kazanç da sağlıyoruz. Olivetti Verifone MX 915 ECR ürünümüz BOSCH bayilerinde ve diğer satış kanallarımızla birlikte toplamda 3 bine yakın satış noktasında tüketiciyle buluşuyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esnafın tüm ihtiyacını tek ürünle karşılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN