Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1915 Köprüsü ihale tarihi belli oldu

Başbakan Binali 'ın 18 Mart 2017'de temelinin atılacağını açıkladığı 1915 Köprüsü'nün ihalesi 26 Ocak 2017'de yapılacak.

Giriş Tarihi: 26.10.2016 09:29
1915 Çanakkale Köprüsü ihale tarihi belli oldu

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünce Kınalı---Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) kesimi, yap-i·şlet-devret modeli· kapsamında i·stekli·ler arasında kapalı tekli·f alma usulüyle i·hale edi·lecek.

Söz konusu kesimin, belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde finansmanı, projelendirilmesi, yapımı, işletilmesi, işletme süresi boyunca her türlü bakımı, onarımı gerçekleştirilecek, sözleşme süresi sonunda ise otoyolun her türlü borç ve taahhütlerden arınmış şekilde, bakımlı, çalışır, kullanılabilir durumda ve bedelsiz olarak Karayolları Genel Müdürlüğüne devredilecek.

İstekliler, 26 Ocak 2017'de yapılacak ihalenin dosyasını, 2 Kasım'dan itibaren Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığından ücretsiz görebilecek. Geçici teminat tutarı 100 milyon lira olan ihaleye ilişkin dosya, KDV dahil 100 bin lira bedelle satın alınabilecek.

Teklifler, en erken ihale tarihinden 7 gün önce başlamak üzere ihale tarihinde saat 10.00'a kadar Görevlendirme Komisyonu Başkanlığına elden veya postayla teslim edilecek. Belirtilen gün ve saatten sonra verilen teklifler ile postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecek.

.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1915 Çanakkale Köprüsü ihale tarihi belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN