Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kombide dijital dönüşüm

Ariston Thermo, Yeni X Kombi Serisi’ni piyasaya sundu. Akıllı telefonlara ücretsiz yüklenen ‘Ariston Net’ uygulamasıyla yönetilebilen kombi, yüzde 25 tasarruf sağlıyor. Yeni X Kombi Serisi daha verimli kullanım için uzaktan da kumanda edilebiliyor

Giriş Tarihi: 8.11.2016
Kombide dijital dönüşüm
Dijital dünyadaki yenilikleri ısıtma sistemlerine adapte eden Ariston Thermo, yeni ürünleri piyasaya çıkarmaya devam ediyor. Şirket, akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebilen 'Ariston Net' uygulamasıyla yönetilen Yeni X Kombi Serisi'ni Türk tüketicisiyle buluşturdu. Ariston Net uygulaması ile yüzde 25'e varan oranda enerji tasarrufu sağlayan yeni ürünler, uzaktan da kumanda edilebiliyor.

UZAKTAN KONTROL
Ariston X Serisi kombiler, yakıt tasarrufunun yanı sıra, ücretsiz olarak mobil cihaz ve bilgisayarlara yüklenebilen 'Ariston Net' uygulamasıyla uzaktan da kontrol edilebiliyor. Uygulama enerji kullanma şeklini ve harcama tutarlarını izleyerek kombi daha verimli kullanmak için programlama imkânı sağlıyor. Yaklaşan bakım tarihi hatırlatma gibi tüketiciye özel uygulamalarla enerji kullanımını düşürülerek faturalarda yüzde 25'e varan tasarruf sağlamak mümkün oluyor.

İTALYAN TASARIMI
Ariston, İtalyan tasarımcıların özel tasarladığı yeni nesil X Serisi kombilerde Auto, Comfort ve Zaman Programlama fonksiyonlarının yanı sıra konvansiyonel kombilerde siyah cam ön panelini hayata geçiriyor. Enerji tasarrufu ve İtalyan tasarımının birleştiği yeni nesil X Serisi kombiler, BusBridgeNet teknolojisiyle diğer Ariston ürünleriyle interaktif iletişim kurabiliyor. Cihaz, bu özelliğiyle tek kontrol sistemi üzerinden yönetilebiliyor. Farklı enerji kaynaklarını bir arada kullanma imkânı sağlayan bu hibrit sistem çözümüyle kullanıcılara yüksek yakıt ekonomisi sağlanıyor.

18 AR-GE MERKEZİ VAR
Yılık 7 milyon ürün satışı yapan Ariston Thermo, 1.43 milyar euro ciro elde ediyor. 150 ülkede, 6 bin 700 çalışanı ve 54 şirketi bulunan grup, 6 dış temsilciliği ve 12 ülkedeki 20 üretim sahasıyla faaliyet gösteriyor. Dünya çapında 10 ülkede 18 Ar-Ge ve Yeterlilik Merkezi bulunan Ariston Thermo'nun Ar-Ge dahil 72 milyon euroluk yatırımı var. 2020 yılına kadar faaliyetlerinin yüzde 80'ini yüksek verimli ya da yenilenebilir enerji çözümleri ile yürütmek amaçlayan grup, 2015'te bu hedefinin yüzde 47'sini yakaladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kombide dijital dönüşüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN