Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ortadoğu ve Afrika’ya odaklandı

Giriş Tarihi: 9.11.2016
Ortadoğu ve Afrika’ya odaklandı
Fuara farklı alanlardam faaliyet gösteren 4 markayla katılacak İttifak holding, Ortadoğu, Afrika ve İslam ülkelerine ticaretini artırmayı hedefliyorİttifak Holding, MÜSİAD'ın her iki yılda bir düzenlediği fuarda bu yıl inşaat, gıda ve makine sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren markalarıyla yer alıyor. İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO'su Tahir Atila, "Özellikle Ortadoğu, Afrika ve İslam ülkeleri ile olan ticaretimizin güçlendirilmesinde katkısı olan Müsiad Fuarı'nı grup olarak önemsiyoruz. Binlerce işadamını bir araya getiren, ihracat, ithalat, yatırım ortaklıkları, teknoloji alışverişi gibi alanlarda uluslararası işbirlikleri ve ortaklıklara imkan sunan 16. MÜSİAD Expo Fuar'ının katılımcı firmalara yeni pazarlara girme fırsatı sağlayacağını düşünüyorum" dedi.

MAKİNEYİ MARKALAŞTIRDI
Fuara katılacak İttifak Holding markalarından Selva Türkiye'nin markalı makarna ihracat lideri. Makarna alanında da dünyanın kristal lezzet ödülüne sahip. İmaş Makine ise, 70'e yakın ülkede anahtar teslim buğday, mısır, arpa, çavdar, yulaf, nohut ve çavdar unu ile irmik fabrikaları kuruyor. İmaş Makine, 2016 yılında marka ailesine dahil ettiği Viteral markasıyla hayvan yemi makine ve ekipmanları da üretmeye başladı. Milleral markası ile ülkemizin değirmen makineleri ihracatında lider pozisyonda olan şirket, öğütme sektörünün yanında şeritli testere tezgahları sektöründe de faaliyet gösteriyor. İmaş, bu alandaki markası Cuteral ile ülkemizin ikinci büyük markası konumunda.

Fuarda 3. İstanbul'u yabancılara sergileyecek
Fabrikadan alışveriş merkezine, hastaneden okula, yol ve köprülerden konuta kadar farklı alanlarda bugüne kadar 120 proje, 3.5 milyon metrekarenin üzerinde inşaat gerçekleştiren ve 13 binden fazla aileyi daire sahibi yapan Seha Yapı ise, fuara 800 milyon TL yatırım değerine sahip Zermeram projesiyle katılıyor. Fuarda Zermeram'ın dev proje maketini sergileyecek olan Seha Yapı, İstanbul'daki Konyalılara ve Konya'da yatırım yapmak isteyen yatırımcılara projesini tanıtacak. Seha Yapı aynı fuarda; 3. Havalimanı, 3. Boğaz Köprüsü gibi bölgenin kaderini değiştirecek bin 156 konut, 209 dükkân ve 71 ofisten oluşan Başakşehir'in en büyük projesi olan 3. İstanbul'u da sergileyecek. Lansman öncesi, ön talep döneminde büyük bir ilgiyle karşılanan 3. İstanbul, Müsiad EXPO'da görücüye çıkacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortadoğu ve Afrika’ya odaklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN