Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uluslararası lezzet ödülü ikinci kez Hamidiye Suları’nın

Giriş Tarihi: 10.11.2016
Uluslararası lezzet ödülü ikinci kez Hamidiye Suları’nın
Uluslararası alanda dünyanın en nitelikli jürisine sahip olduğu kabul edilen "iTQi (Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü)" bu sene Üstün Lezzet Ödülü'nü (SUPERIOR TASTE AWARD) ikinci kez Hamidiye A.Ş.'ye verdi. Özel tasarımlı 20 LT'lik kutu sularıyla ödülü Türkiye'ye taşıyan Hamidiye, uluslararası platformlarda Türkiye'yi temsil ediyor.

İHRACATTA İLK SIRADA
Hamidiye Kaynak Suları, küresel marka Türk Hava Yolları'nın tüm uçuşlarında 10 yılı aşkın süredir yolculara ikram edilerek aynı zamanda uluslararası alanda da bir anlamda tanıtım faaliyeti gerçekleştiriyor. Hamidiye Kaynak Suları'nı İstanbul'da 185, İstanbul dışında ise 28 ilde 45 noktaya ulaştıran firma 6 kıtada 45 ülkeye su ihracatı yapıyor. Ülkemizde 40 firma su ihracatı yaparken. İhracatı yapılan toplam su miktarının yüzde 20'si Hamidiye tarafından gerçekleştiriliyor.

6 KITADA FAALİYET
Türkiye'de ilk defa apartman depo dezenfeksiyon hizmetini başlatılarak, Türkiye'ye sağlıklı su koşulları sağlayan bir firma olan Hamidiye Kaynak Suları'ndan yapılan açıklamada, "Müşterilerimiz için su güvenliğini sağlamak adına kalite güvence sistemleri yanında , Helal gıda sertifikası alan, ambalajlı su sektöründe ilk su firması oldu. Su, gıda, çevre ve tüketici ürünlerinin sağlık,hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde uluslar arası en üst otorite tarafından verilen,'NSF' Belgesi'ne sahip olan ilk su firmasıdır" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uluslararası lezzet ödülü ikinci kez Hamidiye Suları’nın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN