Otomatikte hedef 400 milyar lira

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcıları Alper Erdinç ve Başak Beleli, Bireysel Emeklilik Sistemi'nde 400 milyar lira fon büyüklüğü hedeflendiğini ve bu hedefe ulaşmak için otomatik katılımın çok önemli olduğunu ifade ettiler.

Giriş Tarihi: 29.11.2016
Otomatikte hedef 400 milyar lira
NN Hayat ve Emeklilik, 16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi kapsamında "Bireysel Emeklilik Sistemi ve Otomatik Katılım" başlığıyla bir oturum düzenledi. NN Hayat ve Emeklilik Satış Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Erdinç ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Başak Beleli; Türkiye'de BES'in geldiği noktayı, otomatik katılım ile ilgili uygulama detaylarını, müşteri beklentilerini belirlemek amacıyla yaptıkları araştırma sonuçlarını ve NN Hayat ve Emeklilik'in bu alandaki çalışmalarını aktardılar. Erdinç ve Beleli yaptıkları ortak sunumda şunları paylaştılar: "Hem kısa vadede, hem uzun vadede en büyük önceliğimiz müşterilerimiz. Otomatik katılımda da NN'in bu konuda sahip olduğu global deneyim ve uzmanlığı ile her zaman müşterilerimizin yanında olacak ve kolay, hızlı ve güvenilir süreçlerimizle en mükemmel müşteri deneyimini yaşatacağız. Bu konuda yaptığımız araştırma sayesinde Türkiye'de çalışanların ve işverenlerin önceliklerini ve eğilimlerini analiz ettik. Yol haritamızı da bu doğrultuda belirledik ve araştırmada öne çıkan 'Güven' konusuna eğildik. NN Hayat ve Emeklilik olarak; müşterilerimizin emeklilik tasarruflarının köklü bir şirkette değerlendirme arayışına uygun ürün ve hizmetler sunuyoruz."

'OTOMATİK KATILIM ÖNEMLİ BİR ADIM'
Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sistemi'nde katılımcı sayısının 6.5 milyon ve fon büyüklüğünün 56 milyar lira, hedefin ise 400 milyar liralık fona ulaşmak olduğunu belirten Alper ve Beleli, otomatik katılımın bu hedefe ulaşmak için atılan çok önemli bir adım olduğunu dile getirerek şöyle devam ettiler: "Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve ayrıcalıklı olduklarını hissettirmek önceliğimiz. Neden NN Hayat ve Emeklilik diye soracak olursanız, 'Çünkü hızlıyız ve deneyimliyiz.' NN olarak, otomatik katılım konusunda özellikle Romanya ve Polonya başta olmak üzere pek çok ülkede edindiğimiz global tecrübemiz ve uzmanlığımızdan yararlanıyoruz. Sistemin getireceği operasyonel zorluklar konusunda da en etkili çözümleri sunuyoruz. Bu konuda altyapı çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otomatikte hedef 400 milyar lira
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN