Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halkbank Avrupa’da büyümeyi hızlandırdı

Sırbistan ve Makedonya’da da şube açan Halkbank’ın Avrupa’daki şube sayısı 65’i geçti. Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, “Bölgede 5 yılda güçlü bir konuma geldik” diye konuştu

Giriş Tarihi: 19.3.2017
Halkbank Avrupa’da büyümeyi hızlandırdı
Uluslararası bankacılık deneyimini Sırbistan ve Makedonya'ya taşıyan Halkbank'ın Avrupa'daki şube sayısı 65'i geçti. Halkbank'ın Avrupa'daki faaliyetleri Şahan Gökbakar'ın rol aldığı yeni reklam filmine de taşındı. Beş yıl gibi kısa bir sürede bölgede güçlü bir konuma geldiklerini vurgulayan Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, "Yeni reklam filmimizle Halkbank'ın Avrupa'daki gücünü Türkiye ile de paylaşıyoruz" dedi.

HEDEF İLK 5'E GİRMEK
Halkbank markasını yurtdışına da taşımak üzere faaliyete geçtikleri Avrupa'da 65'in üzerinde şube sayısına ulaştıklarını belirten Taşkesenlioğlu şunları söyledi: "Makedonya'da IK Bank'ın hisselerini satın alarak başladığımız yolculuğumuz, bugün Makedonya ve Sırbistan'da yaygın bir şube ağına ulaştı. Makedonya'nın en büyük üç, Sırbistan'ın ise en büyük beş bankasından biri olacağımıza inanıyorum. Avrupa'daki büyüme stratejimizin ilk adımı olarak Balkanlar'da Halkbank A.D. Skopje ve Halkbank A.D. Beograd bizim için büyük önem taşıyor. Hızlı ve kaliteli hizmetlerimizi yurtdışında da sunmanın gururunu yaşıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halkbank Avrupa’da büyümeyi hızlandırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN