Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Denizbank uçurtmalı şenlik düzenleyecek

Uçurtma Şenlikleri’nin ikincisini bugün düzenleyecek olan Denizbank, çiftçilerle birlikte 5 bin uçurtma ve 50 bin balon uçuracak. Denizbank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Koçak, “Bugünü şenliklerle kutlayacağız” dedi

Giriş Tarihi: 14.5.2017
Denizbank uçurtmalı şenlik düzenleyecek
Denizbank, çiftçiler için geçen yıl başlattığı sosyal sorumluluk projesi 'Uçurtma Şenlikleri'ni bu yıl da düzenleyecek. Banka, şenlikler kapsamında çiftçilerle birlikte pek çok köy ve kasabada 5 bin uçurtma ve 50 bin balon uçuracak. Denizbank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, etkinliği yurt çapında tarımsal oda, birlik ve kooperatiflerin katılımıyla düzenleneceklerini söyledi. Koçak, "Çiftçiler Günü'nün coşkusunu üreticilerle birlikte yaşayacağız. Ayrıca bu özel gün için birçok il ve ilçedeki şubelerimizde kahvaltı organizasyonları da düzenliyoruz" dedi. Çiftçilerle 15 yıldır gönül bağı kurduklarını anlatan Koçak, bugüne kadar 1 milyonu aşkın çiftçiye 9 milyar TL'yi aşan bir tarım kredisine ulaştıklarını kaydetti.

PAZAR PAYI YÜZDE 39
Özel bankalar arasında yüzde 39'luk pazar payına sahip olduklarının altını çizen Koçak, sektörde lider olduklarını belirtti. Koçak, "Sahip olduğumuz vizyon, tarımın sadece üreticilerimizin geçimlerini sağladıkları bir kanal değil, büyük bir ekonomik faaliyet alanı ve stratejik bir sektör olarak ele alınmasını kaçınılmaz kılıyor. Tarıma verilen her desteğin ülkemizin geleceğine yapılan yatırım olduğu bilinci ile ilk günden bu yana çiftçilerimizin hayatlarına değer katmayı amaçladık" diye konuştu. Dünyanın en büyük tarım ekonomilerinden biri olan Türkiye'de tarıma büyük önem atfettiklerini aktaran Koçak, söz konusu çalışmalarını "Çiftçinin Yüzü Gülsün" anlayışıyla hayata geçirdiklerini dile getirdi.

MAYIS BOYUNCA KAMPANYA
Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle avantajlı kampanyaları hayata geçirdiklerini aktaran Koçak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Üreticilerimiz mayıs ayı boyunca sürecek kampanyalar kapsamında, tarımsal kredi ve sigorta ürünlerinde avantajlı faiz oranı ve indirimlerden yararlanabilecek. Bununla birlikte Üretici Kartı'nı ilk kez mayısta kullanacak kart sahibi çiftçilerimiz, tarımsal girdi alışverişlerine özel indirim kazanacaklar. Ayrıca mayıs ayı boyunca tüm şube ve Denizbank kanallarından ayrıcalıklı hizmet alacaklar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizbank uçurtmalı şenlik düzenleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN