Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vodafone 1 milyon çiftçiye ulaştı

Vodafone, yeni ‘Çiftçi Kampanyası’ ile çiftçilerin özgürce iletişim kurmasını ve çiftçilikle ilgili bilgilere erişmesini sağlıyor. Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy, “Şu anda yaklaşık 1 milyon çiftçiye hizmet veriyoruz” dedi

Giriş Tarihi: 14.5.2017
Vodafone 1 milyon çiftçiye ulaştı
Vodafone, başlattığı yeni "Çiftçi Kampanyası" ile çiftçilerin özgürce iletişim kurmasını ve çiftçilikle ilgili bilgilere erişmesini sağlıyor. Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre şirket, Türkiye'de ilk kez çiftçilere yönelik bir sosyal iş modeli olarak 2009 yılında Vodafone Çiftçi Kulübü'nü hizmete sundu. Bu kapsamda "Akıl Küpü" tarifelerinin üzerine ek faydalarla geliştirilen yeni 'Çiftçi Kampanyası' ile çiftçilere hem yakınlarıyla doyasıya iletişim kurma hem de mobil dünyanın olanaklarını kullanarak verimliliklerini artıracak tarımsal bilgilere kolayca erişme imkânı sağlıyor.

BİLGİYE ANINDA ULAŞIM
Vodafone, 'Çiftçi Kampanyası' kapsamında gelen abonelerine Facebook, Twitter ve Instagram'da geçerli 1 GB internet, 19.00-07.00 saatleri arasında geçerli Vodafonelularla 2 bin dakika konuşma paketi ve çiftçilerin bölgelerine özel en güncel bilgileri aldığı SMS servisini ücretsiz sunuyor. Operatöre gelen çiftçi aboneler, ayda 19 liradan başlayan fiyatlarla 4 GB'ye kadar internet ve 4 bin dakikanın üzerinde konuşma hakkına da sahip oluyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, tarımda dijitalleşmenin öncüsü olma hedefiyle 2009'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım ve Kredi Kooperatifleri'nin iş birliğiyle Vodafone Çiftçi Kulübü programını oluşturduklarını anımsattı. Vodafone Çiftçi Kulübü programıyla çiftçilerin verimliliklerini artırmalarına yardımcı olduklarını belirten Aksoy, şunları kaydetti: "Her biri ilk kez Vodafone Türkiye tarafından sunulan hizmetlerden oluşan Çiftçi Kulübü programıyla çiftçileri doğru bilgiyle anında buluşturarak verimliliği, daha çok alıcıyla buluşturarak da kazancı artırmayı hedefliyoruz. Şu anda yaklaşık 1 milyon çiftçiye hizmet veriyoruz. Akıl Küpü tarifelerinin üzerine ek faydalarla geliştirdiğimiz yeni 'Çiftçi Kampanyamız' ile çiftçilere sevdikleriyle doyasıya iletişim kurma ve ihtiyaç duydukları tarımsal bilgiye anında erişme imkânı sunuyoruz. Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye'de herkese ilham verme hedefimiz doğrultusunda çiftçilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vodafone 1 milyon çiftçiye ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN