Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatilciye ‘Sadakat’le puan yükleyecek

2007’de Belek’te açılan Ela Quality Resort misafir devamlılığını sağlamak ve 10’uncu yılını kutlamak adına ‘Sadakat kart’ uygulaması başlattı

Giriş Tarihi: 15.5.2017
Tatilciye ‘Sadakat’le puan yükleyecek

Turizmde yaşanan zorlu sürecin ardından pazar ve hizmet çeşitliliğine odaklanan oteller yeni projeleri de birbiri ardına hayata geçirmeye başladı. İkinci çocuğa ücretsiz konaklama, her şey dahil sistemde misafire yönelik a la carte sistemi sunma, çocuk oyun alanlarını daha da geliştirme gibi pek çok hizmete devreye alan oteller bunun yanı sıra özel kampanyalara da başladı. Antalya Belek'te 2007'de açılan Ela Quality Resort de hem misafir devamlılığını sağlamak hem de 10'uncu yılını misafirleriyle kutlamak adına 'Sadakat kart'ı gündemine aldı. Yeni dönemde Türk Hava Yolları'nın (THY) kartı olan Miles&Smiles tarzı bir kartı müşterilerine vermeye hazırlanan otel, misafirlerine geceleme sayısına göre puan yükleyecek. Biriken puanlarla da SPA, bir gün ücretsiz konaklama gibi hediyeler verecek. Ela Quality Resort Belek Genel Müdürü Ufuk Gezgin, 10 yılda 500 bin misafir ağıladıklarını belirterek, "Otelimizde 2.2 milyon geceleme yapıldı. Misafirlerimizin tekrar gelme oranı ise yüzde 25'e ulaştı" dedi. Bu oranı daha da yükseltmeyi hedeflediklerini aktaran Gezgin, misafirlerine 'Sadakat Kart' vereceklerini söyledi.

Rusya krizi planlarımızı aksatmadı
Rusya ile yaşanan krizin geçici olduğuna inandıklarını aktaran Gezgin, yatırım ve yenileme planlarını hiç aksatmadıklarını kaydetti. Gezgin, "Nitekim kriz sona erdi, Rus turistlerin Türkiye'ye gelmeleri önündeki engeller kalktı. Rus misafirlerimiz yeniden gelmeye başladı. Bu sayı artarak da devam edecek. Bu yıl Antalya'da 3.5 milyon Rus turist hedefi tutacak" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatilciye ‘Sadakat’le puan yükleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN