Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nün TV ve radyolarını satışa çıkardı

Giriş Tarihi: 31.5.2017 10:34 Güncelleme Tarihi: 28.9.2017 10:07
TMSF FETÖ'nün TV ve radyolarını satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun () satışa çıkardığı , Barış TV, Ört TV, Cuma Radyo, Herkül FM Radyo, Ört FM Radyo, Nazar Gazetesi, Yerel Bakış Gazetesi ve Turgutlu Havadis Gazetesi’ne ait makine ve teçhizat ile demirbaşlar için teklif verme süresi bugün sona erecek.

'nin internet sitesinde yer alan satış ilanına göre, söz konusu medya kuruluşlarının makine ve teçhizat ile demirbaşlarının tamamının muhammen bedeli 554 bin 412 lira olarak belirlendi.

Söz konusu varlıkların tamamı, Fon'un usullerine göre teklif alma yöntemiyle TMSF'nin Esentepe'deki adresinde bugün saat 17.00'ye kadar alınacak tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda satılacak.

Varlıkların tamamına bir istekli tarafından teklif verildiği takdirde teklif sahibine, teklifinin uygun bulunup bulunmadığı yapılacak değerlendirmeyi müteakip bildirilecek. Birden fazla teklif verilmesi halinde de isteklilere daha sonra bildirilecek tarih ve saatte açık artırma yapılacak.

FETÖ'NÜN STV'Sİ KAPATILINCA "KAPIMIZ AÇIK " DEMİŞTİ

Kanaltürk ve Bugün televizyonları ile Bugün ve Millet Gazeteleri'ne /PDY propagandası içerikli yayınları sebebiyle el konulup kayyum atanması ve Samanyolu televizyonun yayınlarını sonlandırması ardından bu kurumlarda çalışan çok sayıda gazeteci 'de işe başlamıştı.

FETÖ ORADAN KARA PROPAGANDAYA DEVAM ETTİ

Kanalın sahibi Recep Aktaş kapılarının bu kurumlarda çalışan kişilere açık olduğunu ilan etmişti. Can TV, bu gelişmeden sonra paralel yapının imkanları ile donatılmış, ekran yüzleri de burada program yapmaya başlamıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TMSF FETÖ'nün TV ve radyolarını satışa çıkardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN