Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KOSGEB 9-14 bin lira brüt ücretle personel alacak

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığına (KOSGEB) Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 9-14 bin lira brüt ücretle 8 sözleşmeli bilişim personeli alınacak.

Giriş Tarihi: 10.7.2017 10:42
KOSGEB 9-14 bin lira brüt ücretle personel alacak

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, KOSGEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere sözlü sınavla 1'i kıdemli· yazılım geli·şti·rme uzmanı, 5'i yazılım geli·şti·rme uzmanı, 1'i kıdemli· ağ ve si·stem yöneti·ci·si·, 1'i ağ ve si·stem yöneti·ci·si· olmak üzere sözlü sınavla 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

Başvurular, 8 Ağustos'a kadar gerçekleştirilecek. Tek aşamalı sınav için sözlü ve uygulamalı mülakat tarihi 14-16 Ağustos olarak belirlendi.

Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi, "www.kosgeb.gov.tr" internet sitesinde 11 Ağustos'ta ilan edilecek ve adayların e-posta adreslerine bildirim yapılacak.

Aylık brüt sözleşme ücreti tavanı, kıdemli· yazılım geli·şti·rme uzmanı ile kıdemli· ağ ve si·stem yöneti·ci·si· için brüt 14 bin 61,81 lira, yazılım geli·şti·rme uzmanı ile ağ ve si·stem yöneti·ci·si· için de brüt 9 bin 374,54 lira olacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KOSGEB 9-14 bin lira brüt ücretle personel alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN