Türkiye'nin en iyi haber sitesi

15 Temmuz bir demokrasi bayramıdır

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti tarihinde Demokrasi Bayramı olarak kutlanmalı. Darbe ülkeyi 50-60 yıl geriye götürürdü” dedi

Giriş Tarihi: 15.7.2017
15 Temmuz bir demokrasi bayramıdır
15 Temmuz gecesi gerçekleşen hain darbe girişimine büyük tepki gösterdiklerini söyleyen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, "Demokrasisine dünyaya örnek teşkil edecek üstünlükte bir irade ile sahip çıkan Türkiye'nin, 21. yüzyılda darbelerle anılması ve bunun tüm dünyadaki yansımaları, ülkemiz için çok kötü sonuçlar doğurabilirdi. Bir darbe, ülkemizi 50-60 yıl geriye götürürdü ve demokrasiyi tekrar yaşatmak için büyük bir mücadele vermek zorunda kalırdık. Bu durumu yaşamadığımız için çok şanslı olmakla birlikte, darbeyi durdurmak için kendini siper edenlere de minnet borçluyuz" dedi. Orakçıoğlu şöyle devam etti:

TELEFON GÖRÜŞMESİ TARİHE GEÇTİ
"Sayın Cumhurbaşkanımızın, darbe girişimi sürecinde FaceTime üzerinden Türk milletine çağrı yapması da tarihe geçen bir hareketti. Biz de kendisini örnek aldık. 18 Temmuz Pazartesi günü başlatacağımız ve 6 ay boyunca büyük emeklerle hazırlandığımız yurtdışı bayi toplantımız için bayilerimiz ile FaceTime üzerinden iletişime geçtik ve kendilerini ülkemize davet ettik. Görüşmelerimizde bu hain girişime verilecek en güzel cevabın işimize dört elle sarılmak olduğunu belirttik. Daha fazla ihracat yapmak ve ülke ekonomimize katkıda bulunmak adına kendilerini ülkemize gelerek bayi toplantımıza katılmaya ikna ettik. 15 Temmuz'un Türkiye Cumhuriyeti tarihinde Demokrasi Bayramı olarak kutlanması ve darbelerin ülkemize vereceği zarar hususunda toplumun bilinçlendirilmesi gerekiyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 Temmuz bir demokrasi bayramıdır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN