Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletin Meclisi’ni GYODER onardı

Giriş Tarihi: 15.7.2017
Milletin Meclisi’ni GYODER onardı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 15 Temmuz hain darbe girişiminde saldırıların hedefi olmuş ve bina hasar görmüştü. GYODER üyeleri de Meclis'i onarmaya talip oldu. Böyle yüce bir görevi GYODER olarak üstlenmekten gurur duyduklarını belirten GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin, "15 Temmuz gecesi darbe girişimine karşı gösterilen güçlü direnişi, bugün Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak anıyoruz. Halkımız, hükümet ve muhalefet partileri ile birlikte; sivil toplum örgütlerinden, medyasına, askerinden polisine kadar toplumun tüm kesimleri demokrasiye sahip çıktı" diye konuştu. Yetgin, GYODER olarak, sektörün büyümesine, güçlenmesine ve ülkemizin daha güçlü bir ekonomiye sahip olmasına katkı sağlamak amacıyla 'Güç Birliği' kampanyalarını gerçekleştirdiklerini söyledi. Kampanyanın 2016 yılının satış grafiğinde çok etkili olduğunu anlatan Başkan Yetgin, "Kampanya kapsamında 3 bine yakın konut ve yaklaşık 400 ofis satışı ile sektörde 2.6 milyar TL ciro elde edildi" dedi.

İKİNCİ KAMPANYA ATAĞI YAPTIK
Başkan Yetgin, "Kampanyanın ikinci adımı olarak '20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi' kampanyasını hayata geçirdik" dedi. Bu kampanya ile GYODER üyesi 41 firmanın 109 projesinde, toplam 3 bin 400 konut ve 185 ofis satıldı, yaklaşık 3.3 milyar TL'lik ciro elde edildiğini söyleyen Yetgin, "Sağlanan bu birliktelik ve kısa sürede aldığımız rekor sonuçlar, ülke ve sektör tarihimize geçecek niteliktedir. Yaşanan tüm zorluklara rağmen bu performansın yakalanması, aslında ülkemize ve gayrimenkul sektörüne duyulan güvenin bir yansımasıdır" diye konuştu.

Vatan borcumuzdu
GYODER Yüksek İstişare Kurulu ve Milletin Meclisini Millet Yapar Konsorsiyumu Başkanı Avni Çelik ise şöyle konuştu: "Milletin iradesinin merkezi olan TBMM'ye yapılan menfur saldırı milletin kendisine yapılmıştır. Bunun cevabı olarak da 'Milletin Meclisini yine milletin yapması' gerektiğine inandık. Bu proje birlik ve bütünlüğümüzü pekiştiren bir proje olarak da sembolik bir önem taşımaktadır. Biz GYODER olarak bu projeyi bu vatanın özgürlüğü, demokrasisi, birliği ve bütünlüğünü korumak uğruna şehit olan tüm vatan evlatları gibi bir vatan borcu olarak görüyoruz. Meclis'in hasar gören bölümlerinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz tadilatları tamamlayarak teslim ettik."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletin Meclisi’ni GYODER onardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN