Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Depreme meydan okuyacak konut projeleri!

Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yaptıkları konut projelerini açıkladı. Yıldırım ‘Amacımız Dönmezler İnşaat olarak son teknoloji ve malzeme kaliteleriyle hem çevre estetiğine sahip hem de depreme dayanaklı konutlar üretiyoruz’ dedi

Giriş Tarihi: 22.7.2017 13:40 Güncelleme Tarihi: 22.7.2017 13:44
Depreme meydan okuyacak konut projeleri!

Son yıllarda yaptıkları başarılı konut projeleri ile sektörde adından sıkça söz ettiren Dönmezler İnşaat, yeni projeleri ile inşaat sektöründeki çıtayı yükseltmeyi hedefliyor. Yeni konut projelerinden bahseden Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım, '9 yıldır sektörde faaliyet gösteren şirketimiz, konut projeleriyle başarılı işlere imza attı. Kullandığımız son teknoloji ve malzeme kalitesiyle hem markamızı sektörde bilir hale getirdik hem de müşteri memnuniyeti sağlayarak sonraki projelerimize referans sağladık.' diye konuştu. İnşaat projelerinde en önemli şeyin malzeme kalitesi ve eğitimli iş gücü olduğunu belirten Yıldırım, ' Bu iki nokta çok önemlidir. Kullandığınız inşaat malzemeleri kalitesiz ve çalışanlarınızda eğitimsiz olursa projeniz daha en baştan başarısız olur. Burada yaşayacak müşterilerimizin can güvenliği bizim için her şeyden çok önemli. Satın aldıkları konutlarda güvenle ve huzurla yaşamaları için hiçbir şeyden kaçınmamanız gerek.' dedi.

'KONUT PROJELERİMİZ DEPREME MEYDAN OKUYOR'

Konut projelerini kentsel dönüşüm yasasına uygun standartlarda hazırladıklarını belirten Yıldırım, 'Deprem maalesef ülkemizin bir gerçeği. Bununla yaşamayı öğrenmek ve bu afete karşı hazırlıklı olmak gerek. Biz de konut projelerimizde bunu ölçüt olarak kullanıyoruz. Son teknoloji ve birinci sınıf malzeme kalitesi kullanarak, eğitimli ve profesyonel çalışanlarımızla hazırladığımız konutlarımız depreme meydan okuyor.' diye konuştu. Sektörde yer alan bazı firmaların bunu göz ardı ettiği ve daha fazla kâr etmek için düşük kalite malzeme kullandığını belirten Murat Yıldırım, 'Elde ettiğiniz kâr, insan hayatından daha değerli değildir. Markanızın adının kirlenmesi ve sektörde yaşadığınız kayıptan daha önemlisi hayatınız boyunca karşı karşıya kalacağınız vicdanınızdır' dedi.

ÖNEMLİ OLAN KONUT DEĞİL YAŞAM ALANI İNŞA ETMEK

Projelerinde estetiğe ve çevreye de önem verdiklerini belirten Dönmezler İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Murat Yıldırım, 'Amaç sadece bir konut yapıp satmak değil; bir yaşam alanı inşa etmek. İnsanlar yaşadıkları konutlarımızda huzur bulmalı. Şehrin karmaşasından çıkıp evlerine geldiklerinde ferahlamalı. Bu yüzden biz hem konutlarımızın iç mimarisinde hem de çevre düzenlemesinde estetiğe çok önem veriyoruz. Zaten artık vatandaşlarda satın alacakları konutlarda bunlara çok önem veriyor. Yani bir konut satın almaktan çok bir yaşam alanı satın almayı tercih ediyorlar" dedi.

"MİSYONUMUZ DA VİZYONUMUZ DA ÜLKEMİZ İÇİN"

Konut projelerine sadece ticaret olarak bakmadıklarını, bu meseleyi milli bir mesele olarak gördüklerini belirten Yıldırım, amaçlarının hem ülke ekonomisine katkı sağlamak, hem istihdamı arttırmak hem de vatandaşlara güzel bir yaşam alanı sunmak olduklarını belirtti. Yıldırım, Türkiye'nin inşaat alanında diğer ülkelere ihracat yaptığını ve bunun milli ekonomiye büyük katkı sağladığını belirterek, kendilerinin de 'Misyonumuz da vizyonumuz da ülkemiz için' bilinciyle çalıştıklarını söyledi.

'MADENCİLİKTE DE TÜRKİYE'NİN YÜZ AKI OLACAĞIZ'

İnşaat sektöründe yaptıkları başarılı projelerin yanında madencilik sektöründe de yatırımlarda bulunacaklarını açıklayan Murat Yıldırım, 'Konut projelerimizde teknoloji ve kaliteyi bir araya getirdik. Şimdi aynı bilinçle mermer alanında yatırımlarda bulunmak istiyoruz. Ülkemiz mermer kaynağı açısından zengin bir ülke. Bu hazine yer altında yatmamalı. Ülkemizin ve vatandaşlarımızın menfaatleri için kullanılmalı. Bu nedenle mermercilik sektöründe yatırımlara ihtiyaç var. Biz ülkemize bu alanda da önemli hizmetler vermek istiyoruz. Madencilikte de Türkiye'nin yüz akı olacağız.' diyerek günümüzün yükselen Türkiye'sinde yeni yatımlarla gelişmeye devam edeceklerini belirtti

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Depreme meydan okuyacak konut projeleri!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN