Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fakıbaba: Fiyatları yükseltmek isteyen fırsatçılara izin verilmeyecek

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı , bayram öncesi kurban fiyatları ile ilgili fırsatçılara izin verilmeyeceğini, hayvan ve et fiyatlarının yükseleceğini söyleyen kişilerin hayak kırıklığına uğrayacağını söyledi

Giriş Tarihi: 9.8.2017 13:19 Güncelleme Tarihi: 9.8.2017 13:25
Fakıbaba: Fiyatları yükseltmek isteyen fırsatçılara izin verilmeyecek

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı , bayram öncesi kurban fiyatlarını artırmak isteyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını söyledi.

"FIRSATÇILARA AVUÇLARINI YALATACAĞIM"

Art niyetli kişileri ters köşeye yatıracağını belirten Fakıbaba, "Hayvan, et fiyatı yükselecek diyenler hayal kırıklığına uğrayacak, fırsatçılara avuçlarını yalatacağım" dedi.

NAMUSLU İNSANLAR DA DUA EDECEK

Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte ortaya çıkan söylentiler ile kurban fiyatlarını yükseltmek isteyen fırsatçılara izin vermeyeceklerini vurgulayan Bakan Fakıbaba şöyle dedi:

"Son zamanlarda; 'hayvan alımı serbest olacak, Avrupa'da şimdiden hayvan fiyatı arttı' denildiğini duyuyorum. Bunu söyleyen fırsatçılar beni tanımıyorlar. Ben öyle ters köşeye yatırırım ki hiç neye uğradıklarını şaşırırlar. Ben gerçek üreticinin, tüketicinin ve ticaret yapanın yanındayım. Fırsat kollayıp 'yarın nasılsa etin ve hayvanın fiyatı yükselecek' diyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Boş konuşmuyorum, fırsatçılara avuçlarını yalatacağım. Namuslu insanlar da dua edecek"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fakıbaba: Fiyatları yükseltmek isteyen fırsatçılara izin verilmeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN