Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bomonti projesi Dubai’de görücüye çıktı

Tahincioğlu, ’e iki projesiyle katıldı. Bu projelerden ilki Nidapark Küçükyalı olurken, ikincisi Türkiye’de henüz lansmanı yapılmayan Nidapark Bomonti projesi oldu

Giriş Tarihi: 20.9.2017
Bomonti projesi Dubai’de görücüye çıktı
Tahincioğlu, Dubai'de gerçekleşen Cityscape Global 2017 Fuarı'nda bu yıl Nidapark Küçükyalı ve henüz Türkiye lansmanı yapılmayan Nidapark Bomonti projeleriyle yerini aldı. Tahincioğlu, fuar süresince yatırımcılara projelerini tanıttı ve önemli iş bağlantıları kurma fırsatı yakaladı. Cityscape Global Fuarı'nın Türkiye'nin emlak projelerinin başka coğrafyalara tanıtılması ve yeni işbirlikleri açısından önemli bir fuar olduğunu belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "Türkiye ekonomisine değer kattığımız projelerimizle yurt dışında gerçekleşen pek çok organizasyonda yerimizi almaya ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz" dedi.

Maslak'a komşu proje
Emlak Konut GYO'nun 1 Şubat 2017'de başlattığı "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasıyla birlikte ön satışa sunulan Nidapark Küçükyalı'nın kampanya dönemi içerisinde Türkiye genelinde en çok satış yapan proje olduğunu hatırlatan Tahincioğlu, projenin ticaret-konut alanları ile birlikte okul, meydan belediye hizmet ve park alanlarından oluştuğunu söyledi. Tahincioğlu, kısa süre içerisinde Nidapark Bomonti'nin tanıtımını yapacaklarını ifade ederek, "100 yılı aşkın tarihiyle, eski İstanbul'un prestij sahibi semti Bomonti'nin ve şehrin yeni gözdesi olmaya aday bir proje. Nidapark Bomonti; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu bir karma proje" diye konuştu.

10 katı 'Garanti' etti
Bu yıl 16'ncısı düzenlenen Körfez'in en büyük gayrimenkul organizasyonlarından Cityscape Global 2017'ye Garanti Koza Holding bünyesindeki Realty World markasıyla birlikte katıldı. Yatırımın ikinci eldeki Amerika menşeili güvence markası da böylece ilk defa Cityscape'te yer aldı. Bu yıl 462 metrekarelik stantla fuarın en büyük Türk katılımcılarından olan Garanti Koza, İstanbul'da inşaatına başlanan Swissotel Kozapark Residences ile Bulgaristan'daki projeleri Grand Kanyon, Swissotel Sofia ve Sofia Square projeleriyle büyük ilgi topladı. Yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi gören şirket, 10 katlık daire için ön talep sözleşmesi imzalandı. Garanti Koza'nın Bulgaristan'daki projelerinden biri Grand Kanyon, 1.450 adet konut, alışveriş merkezi ve Swissotel'den oluşuyor. Sofia Square ise Sofya merkeze 500 metre mesafede 105 bin metrekarelik arsa üzerinde 3 konut bloku, 1 otel, 1 ofis bloğu ve 40 bin metrekare AVM'den oluşuyor. Sofia Square'de 2.006 adet konut, 630 rezidans ve 300 odalı otel olacak. Projede göl de bulunacak.

Aremas'a işbirliği teklifi yağdı
İstanbul'un en iyi yatırım projelerini bir araya getiren Aremas, bu yıl dördüncü kez katıldığı Cityscape Global'de, Körfez yatırımcılarını standında ağırladı. Aremas, fuarda hem Türkiye'de satış operasyonlarını yönettiği projelerini, hem de İstanbul'un tanıtımını yaptı. Hizmet verdiği projelerden Strada Bahçeşehir projesini de Körfez yatırımcılarının beğenisine sunan Aremas, Türkiye satış koşulları ile bire bir aynı şartlarda ve fuara özel indirim ve özel ödeme seçeneklerini de yatırımcılara sundu. Aremas Gayrimenkul Kurucusu ve Genel Müdürü Vedat Arslan "Türkiye ile Körfez ülkelerinin işbirliği yıllar içerisinde ya da dönemler içerisinde güçlü ya da zayıf hal alıyor olsa bile, hiçbir zaman kaybolmadan devam edecektir. Dolayısıyla bu ilişkilerin devamı esnasında Türkiye'den herhangi bir ürünün burada satılabilmesi veya buradaki firmalarla işbirliği yürütülebilmesinin yolu da bu ilişkiyi bu iletişimi sürekli kılmaktan geçer. Biz de bu sebepten dolayı ilişkilerin seviyesinin ne olduğuna bakmadan katılmaya devam ediyoruz" dedi. Arslan, Dubai merkezli Körfez bölgesindeki projelere yönelik satış çalışmaları ve yabancılara konut satışı ve vize operasyonlarının yönetimi konularında ortaklık teklifi aldıklarını da belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bomonti projesi Dubai’de görücüye çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN