HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve evler için girişimciler sırada

Giriş Tarihi: 9.11.2018
Akıllı şehir ve evler için girişimciler sırada
HER teknoloji girişimi geliştirdiği çözümünü anlatacak ve uygulayacak müşteri bulmak için yoğun çaba harcıyor. İnnova, günümüzün en hızla gelişen ve büyüyen teknolojilerinden nesnelerin interneti (IoT) alanındaki yatırımlarına devam ediyor. İnnova, Nesnelerin İnterneti (IoT) platformu SkywaveIoT üzerinde iş ortaklarının yeni uygulamalar geliştirmesine ve mevcut uygulamalarını entegre etmesine imkân verecek SkywaveIoT Partner Programı'nı başlatıyor.
Türkiye'de teknoloji sektörünün önemli projelerini hayata geçiren İnnova, başlattığı SkywaveIoT Partner Programı'ı ileIOTalanında faaliyet gösteren şirketler, yeni çalışmaya başlayan startup'lar ve makinelerini bağlantılı hale getirmeyi hedefleyen üreticilerle bir araya gelerek IoT alanında yaratılan değerin arttırılmasını amaçlıyor. SkywaveIoT platformundan yararlanan şirketler; ürün geliştirme, pazarlama ve yeni işbirlikleri kurma alanlarında ihtiyaç duydukları uzmanlık desteğine de kolayca ulaşma imkânına sahip oluyor.

HIZLI VE ÇEVİK ŞİRKET
SkywaveIoT platformu ile IoT alanında yatırım yapacak firmalara uçtan uca çözüm sunan, güvenilir ve güçlü bir iş ortaklığı sunduklarını belirten İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, Türkiye'nin en önde gelen sistem entegratörü olarak ve inovatif teknolojiler kullanarak Türk Telekom'un da verdiği güçle Türkiye IoT sektörünün önemli projelerine imza attıklarını söyledi.
SkywaveIoT partnerlerinin çözümlerini İnnova'nın çözüm ve hizmetlerini götürdüğü 4 kıtaya ulaştırma imkânı da bulacaklarını belirten Ersöz "Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında yüzde 100 kendi uzmanlığımızla geliştirdiğimiz SkywaveIoT platformu ile fabrikalar ve üretim ortamlarının yanı sıra akıllı şehir uygulamalarına özel akıllı çözümlerin de önünü açıyoruz. Bu alanda teknoloji geliştiren şirketlerin ihtiyaç duyduğu güçlü, güvenilir teknoloji ve platform desteğini sunuyoruz. SkywaveIoT platformumuz, güvenli, ölçeklenebilir bulut mimarisi sayesinde perakende, bankacılık, enerji ve Endüstri 4.0 gibi alanlarda ihtiyaç duyulan üstün veri iletişimi, analizi ve yönetimi gereksinimlerini en iyi şekilde karşılıyor. Güvenilir Türk Telekom iletişim altyapısı ile Türk Telekom veri merkezi üzerinden sunduğumuz SkywaveIoT platformu sayesinde IoT uygulamalarında yaratılan kritik veriler güvenli bir şekilde ülkemizde depolanıyor" dedi.

PERAKENDEDEN KAMU ŞİRKETLERİNE
SkywaveIoT Partner Programı çözüm ortaklarına da çeşitli avantajlar sunuyor. İnnova ile ortak çözüm geliştirme ve sunma imkânı bulacak firmalar bu çözümlerini perakende, bankacılık, finans, ulaşım, enerji, kamu gibi geniş çevrelere ulaştırabilecek. Pazarın ve müşterilerin gereksinimlerine yönelik daha geniş bilgi ağına ulaşan firmalar aynı zamanda SkywaveIoT Partner Programına dahil diğer firma çözümleriyle birlikte de müşterilerin uçtan uca çözümlerinin bir parçası olabilecek. Bu desteklere ilave olarak İnnova ekipleri hem SkywaveIoT platformu hem de çözüm mimari ve geliştirme konularında derin teknik bilgilerini iş ortakları ile paylaşarak, ortak çözümlerin pazara ulaşma hızını arttırmayı sağlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akıllı şehir ve evler için girişimciler sırada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN