Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ziraat Bankası borcu yapılandırması nasıl olacak? Kredi kartı borç yapılandırması detayları ()

Cumhurbaşkanı geçtiğimiz günlerde vatandaşlara borç yapılandırması müjdesini vermişti. Buna göre, kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çekenlere Ziraat Bankası kredi verecek. Kredi kartı borcu olan vatandaşların, Ziraat Bankası’ndan nasıl alınır? Kredi kartı borç yapılandırması? şeklinde araştırmalarını hızla sürdürerek konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Ziraat Bankası da merak edilen soruyu yanıtladı. İşte Birleştiren ihtiyaç kredisi ile ilgili tüm ayrıntılar...

Giriş Tarihi: 11.1.2019 16:41 Güncelleme Tarihi: 15.1.2019 15:03
Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırması nasıl olacak? Kredi kartı borç yapılandırması detayları (Birleştiren İhtiyaç Kredisi)

Banka'dan yapılan açıklama şöyle:

"Ziraat Bankası, borçlarını ödemekte zorlanan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır. Uygulama, Ziraat Bankası'na kredi kartı borcu bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşlarımızı da kapsayacaktır.

ile bireysel müşterilerimize Bankamızdaki ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını; gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda birleştirme imkânı sunulmaktadır. Söz konusu ürün ile gerek Ziraat Bankası müşterilerinin, gerekse diğer banka müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi, finansal yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır.


ARKADAŞINA GÖNDER
Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırması nasıl olacak? Kredi kartı borç yapılandırması detayları (Birleştiren İhtiyaç Kredisi)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN