Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika haberi: kuru bugün ne kadar, kaç TL? 30 Mart ve Dolar fiyatları hakkında son durum | Güncel döviz

Ekonomide en çok merak edilenler arasında yer alan ve fiyatları ile ilgili son dakika bilgileri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta üzerinde yaratılmaya çalışan spekülatif hareketlilik euro ve dolar parametresinde dalgalanma yaratmış, bireyler de canlı hakkında sorgulamalarını arttırmıştı. Alınan çeşitli önlemler neticesinde ise dolar kuru fiyatlarında düşüş yaşanmıştı. Bu doğrultuda, bu sabah saatlerinden itibaren canlı ve güncel olarak 'Euro ve dolar kuru fiyatı bugün ne kadar, kaç TL?' sorusu ekonomide en çok yanıtı arananlar arasında dikkat çekiyor. Haberimizin detaylarından 30 Mart 2019 Cumartesi günü için son dakika euro ve dolar fiyatlarına ulaşabilir, canlı ve güncel döviz kuru takibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 30.3.2019 09:16 Güncelleme Tarihi: 30.3.2019 09:16
Son dakika haberi: Dolar kuru bugün ne kadar, kaç TL? 30 Mart Euro ve Dolar fiyatları hakkında son durum | Güncel döviz

Dolar ve euro parametreleri, geçtiğimiz hafta döviz fiyatları üzerinde yaratılmaya çalışılan spekülasyon hareketlilik neticesinde dalgalı bir seyir içerisinde gelişmişti. Alınan önlemler neticesinde yükseliş engellenmiş ve döviz kurunda düşüş yaşanmıştı. Bu doğrultuda, ekonomide son dakika euro ve dolar fiyatları hakkında araştırmalar da bir hayli artış gösterdi. Bireyler, arama motorları üzerinden üzerinden 'Canlı dolar kuru bugün ne kadar?' sorusuna yanıt ararken, piyasalardaki son durum da takip ediliyor.

GÜNCEL VE CANLI DÖVİZ KURU

Yatırımcısı başta olmak üzere milyonlarca yurttaş, euro dolar fiyatları ile ilgili gelişmeleri anbean öğrenmeye çalışıyor. Haberimizin detaylarından, canlı ve güncel euro dolar kuru fiyatları hakkında bilgi edinebilir, 30 Mart 2019 Cumartesi gününe özel döviz fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

EURO DOLAR FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

30 Mart 2019 Cumartesi günü için son dakika döviz fiyatları şu şekilde;

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika haberi: Dolar kuru bugün ne kadar, kaç TL? 30 Mart Euro ve Dolar fiyatları hakkında son durum | Güncel döviz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN