Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2020 emekli maaşları ne zaman, ayın kaçında yatacak? BAĞ-KUR emeklileri ne zaman maaş alacak, bayram ikramiyeleri yattı mı?

Ramazan ayının son günlerinde vatandaşlar emekli bayram ikramiyeleri için bekleyişe başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Ekonomik İstikrar Kalkanı" kapsamında vatandaşlara ücretlerinin erken yatacağı müjdesini duyurmuştu. Bu açıklama sonrasında milyonların gözü o tarihe kilitlendi. Ödemeler sırasıyla gerçekleştirilirken öte yandan emekli maaşları ne zaman ödenecek? Sorusu birçok kişinin gündeminde yer alıyor. Buna göre; konuya dair tüm detayları sizler için haberimizde derledik. Peki, BAĞ-KUR emekli maaşları ne zaman ödenecek? BAĞ-KUR emeklileri ne zaman maaş alacak, ikramiyeler yattı mı? İşte konuya ilişkin merak edilen tüm detaylar…

Giriş Tarihi: 22.5.2020 09:47 Son Güncelleme: 22.5.2020 09:48 ABONE OL
2020 BAĞ-KUR emekli maaşları ne zaman, ayın kaçında yatacak? BAĞ-KUR emeklileri ne zaman maaş alacak, bayram ikramiyeleri yattı mı?

emekli maaşları ne zaman ödenecek? Sorusu binlerce vatandaş tarafından merak edilen konular arasında yerini alıyor. Konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milyonların beklediği o açıklamaya yaparak müjdeyi vermiş ve bayram ikramiyelerinin erken ödeneceğini duyurmuştu. Ödemelerin sırasıyla vatandaşlara yapılmaya başlanmasının ardından binlerce kişi internet aracılığı ile BAĞ-KUR emekli maaşları ne zaman ödenecek? BAĞ-KUR emeklileri ne zaman maaş alacak? Sorularına yanıt aramaya başladı. İşte ödemelerin gerçekleştirileceği o tarih ve tüm detaylar…

BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞLARI NE ZAMAN YATACAK?

Emekli ikramiyeleriyle ilgili detayları açıklayan Cumhurbaşkanı, emekli bayram ikramiyelerinin beklenen tarihten erken ödeneceğini söylemişti. Bununla beraber vatandaşlara maaş ödemeleri gerçekleştirilmeye başlandı. Peki, BAĞ-KUR emekli maaşları ne zaman ödenecek?

İşte detaylar…

ARKADAŞINA GÖNDER
2020 BAĞ-KUR emekli maaşları ne zaman, ayın kaçında yatacak? BAĞ-KUR emeklileri ne zaman maaş alacak, bayram ikramiyeleri yattı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA