Dap Z ofis satış rekoru kırdı

Giriş Tarihi: 3.1.2013

Lansmanı yapıldıktan sonra 3 haftada satışı tamamlanan proje, A plus ofis binaları arasında en kısa sürede alıcı ve yatırımcısıyla buluşan bina oldu

Yüzde 60'ı, DAP YAPI'nın kemikleşmiş yatırımcıları tarafından satın alınan Z Ofis, kısa sürede yüksek prim yaparak döviz ve faiz gibi tüm yatırım araçlarını geride bıraktı. İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DAP Z projesinde ofis stoklarının yanı sıra dükkan ve mağazalar da hızla tükendi. Projenin 61 ünitelik butik çarşısı yerli ve yabancı, önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markalar tarafından satın alındı. Lansman süresince yoğunluk yaşadıklarını söyleyen Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Yurt içinde, Ankara, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi illerden, yurt dışından da Almanya, Amerika, Suudi Arabistan, İsviçre ve Mısır gibi ülkelerden alıcı ve yatırımcı müşterilerimiz geldi. Bunlar ağırlıklı olarak o ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları olmakla birlikte aralarında yabancılar da vardı. Kısa sürede sadece ofis katlarını değil girişteki dükkan ve mağazaları da alıcısıyla buluşturduk. Projemizin yoğun talep aldığını ve 3 hafta gibi rekor bir sürede satışının tamamlandığını görmekten mutluyuz" dedi. Hayata geçirdikleri projeleri eski fabrika alanlarından geliştirilen araziler üzerine inşa ettiklerini belirten Yılmaz, "Bir anlamda, dönüşüm projeleri gerçekleştiriyor, üzerlerine üstün özellikler taşıyan binalar koyuyoruz. DAP Z Ofis projemizi de yine bir fabrika arazisinde, Çağlayan'daki eski Polisan boya fabrikasının arazisinde geliştirdik" diye konuştu.

185 milyon TL'lik yatırım
14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında, 365 adet bağımsız bölümden oluşan projenin, sözleşmede 30 ay olarak öngörülen inşaat süreci 18 ayda tamamlanacak. Mağazalar katında merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterlik ve her katta 2 adet toplantı odası, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan DAP Z Ofis, suyun yol boyu eşlik ettiği güzergahta, iş dünyasının yeni merkezi olarak anılan bölgeye katma değer sağlayacak. Proje, 185 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek.

DÜNYADA İLK DEFA KULLANILIYOR
DAP Z Ofis, dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk bina; 'ofis' deyince akla gelen tüm kriterleri içeriyor; dolayısıyla bir 'son nokta'. Projenin, ofis almak isteyenlerin her türlü ihtiyacına yanıt verecek ve yatırımcıyı yüzde yüz tatmin edecek nitelikte oluşu, adını belirleyen bir etken oldu. 8 kattan (2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 4 ofis katı) oluşan projede, 55- 87 m2'lik 304 adet ofis alanı ve 49-281 m2'lik 61 adet dükkan-mağaza yer alıyor. İş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçları bina içinde karşılayacak şekilde projelendirilen DAP Z Ofis'te kuaför, market alışverişi, eczane ve banka gibi ihtiyaçlar binadan çıkmadan halledebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dap Z ofis satış rekoru kırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN