Ekşisu Yaza Hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 27.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
Ekşisu Yaza Hazırlanıyor
Belediyesi, şehir genelinde yürüttüğü çalışmalara ek olarak mesire alanlarında da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekşisu bölgesinde yeni oluşturulan Sütotu rekreasyon alanında yürütülen çalışmalara paralel olarak mesire alanında da çeşitli tadilat ve ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Çalışmaları incelemek üzere bölgeyi ziyaret eden Belediye Başkan Vekili Recep Gökalp bölgede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler alarak çalışanlarla birlikte ağaç dikti.
Daha sonra bir açıklama yapan Başkan Vekili Gökalp “Hemşerilerimizin ve şehir dışından gelen misafirlerimizin de büyük rağbet gösterdiği, mesire alanında bulunan havuzun ve yakınında bunan göletin suyunu tahliye ederek iş makineleriyle havuzun temizliğini tadilatını yapıyoruz. Ayrıca Havuzun üzerine bir köprü ve su ışık oyunlarının da ekleyerek daha estetik bir görüntüye kavuşturacağız. Göletin etrafında kısa gezintiler düzenlemek için bir fayton olacak. Sütotu Rekreasyon alanında ise çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bölgede yürüyüş yolları ve ağaçlandırma çalışması da gerçekleştiriyoruz” dedi.
Ziyarette Başkan Vekili Gökalp’e Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekşisu Yaza Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN