Başkan Başsoy Bisikletlileri Kemah’a Uğurladı

Giriş Tarihi: 30.5.2015 22:58 Güncelleme Tarihi: 31.5.2015 02:18
Başkan Başsoy Bisikletlileri Kemah’a Uğurladı
Bisiklet derneğin düzenlediği Kemah turu öncesinde Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ile kahvaltı programıyla bir araya geldi.
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşen programda bir konuşma yapan Başkan Başsoy “ Bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak, şehrimizde ki trafik yükünü hafifletmek amacıyla birçok çalışmaya imza attık. Dünyanın her yerinde toplumlar daha az maliyetli ve daha sağlıklı ulaşım araçlarına yöneliyor. Bizler, Avrupa’nın modern kentlerindeki hayat tarzını örnek alıyoruz. Şehrimiz bisiklet kullanımı için çok elverişli. Bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız ve bu tür organizasyonları destekleyeceğiz. Önümüzdeki günlerde Hemşehrilerimize 10.000 bisiklet dağıtmayı planlıyoruz.” Dedi
Bisikletliler Derneği başkanı Semih Ceyhun ise “Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy Beyefendiye bisiklet kullanımı yaygınlaştırmak için gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle kent içindeki bisiklet yolları çok başarılı ve önemli bir çalışma. Bizler bu gün Kemaha kadar pedal çevireceğiz ve belediye başkanımızın bizleri uğurlamak için yanımızda olmasından çok mutluyuz. Bizler de başkanımızın her zaman yanında olacağız.” dedi.
Daha sonra dernek üyesi bisikletliler, Kemah’a 2 gün sürecek yolculuk için pedal çevirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Başsoy Bisikletlileri Kemah’a Uğurladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN