Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prof. Dr. Gaye Usluer Kırşehir’de

Giriş Tarihi: 24.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:58
Prof. Dr. Gaye Usluer Kırşehir’de
CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer, CHP Kırşehir İl Başkanlığı binasında il, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyelerinin katıldığı toplantıda ve partililerle buluştu.
29 Mart’ta yapılacak ön seçime girecek milletvekili aday adaylarının da katıldığı toplantıda Prof. Dr. Usluer, “Sandık çevresi sorumluları ve mahalle temsilcileri örgütlenmesi" eğitimini verdi. Kırşehir İl Başkanı’nın Prof. Dr. Gaye Usluer’e hoşgeldiniz konuşmasının ardından söz alan Usluer, Kırşehir’e ilişkin önemli bilgiler paylaştı. Prof. Dr. Usluer şunları söyledi:
“Kırşehir Türkiye’de en fazla göç veren illerin başında geliyor. Cumhuriyet’in kuruluş yıllarında 5 milletvekili çıkaran Kırşehir’de milletvekili sayısı 2007 seçimlerinde 3’e, 2011 seçimlerinde 2’ye düşmüştür. İktidar partisi AKP Kırşehir’de hiçbir istihdam alanı oluşturmamıştır. Fabrika açılmamıştır. Bir tarım ve hayvancılık kenti olan Kırşehir’de ne tarım ne de hayvancılık kalmıştır. Küçücük dükkanların toplu temel atma törenleri yapılarak göz boyanmaya çalışılmaktadır. İşsizlik had safhadadır. Ahiliğin doğuş yeri ve merkezi olan Kırşehir ilimiz aynı zamanda Ahi Evran ve Hacı Bektaş Veli’nin buluştukları şehirdir. AKP halkın kutsal değerleriyle alay edercesine, seçim propagandalarında kullanabilmek için her yıl Ekim ayında yapılan Ahilik Haftası’nın tarihini de değiştirerek Mayıs ayına almıştır. Kırşehir’i ve Kırşehir halkını seçimden seçime hatırlayan AKP’yi Kırşehir halkı 7 Haziran günü cezalandıracaktır. 7 Haziran’da Kırşehir halkı sandıkta oy vereceği partiyi değiştirecek, 12 yıldır Kırşehir’e hiç bir hizmet getirmeyen AKP’yi sandığa gömecektir.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Gaye Usluer Kırşehir’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN