Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de ‘Her Toka Bir Oda’ Projesi

Giriş Tarihi: 10.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 23:46
Eskişehir’de ‘Her Toka Bir Oda’ Projesi
Berber ve Kuaförler Odası, Eskişehir Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (ESGİAD) iş birliği ile düzenlenen “Her Toka Bir Oda, Lösemi İçin Harekete Geçin” projesi kapsamında ‘‘Her Toka Bir Oda’’ adlı saç şov ve lösemili çocuklara yardım amaçlı yemek düzenleneceği bildirildi.
Eskişehir de tedavi gören lösemi hastası çocuklar yararına düzenlen etkinlik hakkında bilgi veren Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara ile Eskişehir Genç Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Akıcı, etkinlikten elde edilecek gelirin Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören lösemi hastası çocuklar yararına kullanılacağını açıkladı.
Proje kapsamında bir etkinlik düzenleneceğini belirten Özkara, “13 Mayıs günü Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde saat 11.00’de bu kapsamda bir saç şovumuz başlayacak. Çeşitli illerden çok sayıda katılımın olacağı etkinliğin ardından gelir amaçlı bir de yemek verilecek” dedi.
Amaçlarının lösemili çocukların tedavi sürecinde yaşadıkları zorlukları düşünüp onların yanında olduklarını göstermek olduğunu ifade eden Özkara, “Ancak hastalık tedavi edilebilir. Bu nedenle tedavi gören hastalarımızın her zaman yanında olacağız” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eskişehir’de ‘Her Toka Bir Oda’ Projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN