Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

 • 1
 • 26
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

Yeni yıl sürprizleriyle kapıda. Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bırakıyoruz. Şimdiden dilek listeleri hazırlandı, yeni hayat planları yapıldı. Peki 2016 nasıl bir yıl olacak?

 • 2
 • 26
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

Gezegenlere göre kimileri evlenecek, kimileriyse kariyer yolunda hızla ilerleyecek... Filiz Özkol yazdı.

 • 3
 • 26
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

KOÇ YENGEÇ 21 Mart-19 Nisan

YENİ BİR SİSTEM


Koçlar bu yıl çok çalışacak ve çalışmalarının karşılığını alacaklar. Yeni bir sistemin içine giriyorlar. İlk altı ay çok çalışacaklar. İkinci altı ay daha çok ikili ilişkilere yönelecekler. 2016 yılının sonbaharında birçok Koç'tan evlilik haberi bekliyoruz. Daha dengeli, daha iyi olacaklar. Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Eski hatalarınızın sizi yeniden rahatsız etmesini engellemek elinizde. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. Düşlediğiniz yolculuklara çıkabilirsiniz. Özgürlüğünüzü istediğiniz alanda rahatça kullanırken, doğru kararlar vereceksiniz.

 • 4
 • 26
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

KOŞULLAR DEĞİŞİYOR
Bu yıl sorumluluk getiren sürprizlere hazır olun. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken birçok zincirleme iş olacak. Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeşlerle bir araya gelirken, ilişkilerinizi denetlemek zorundasınız. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu yıl kuşak farklılığı yüzünden çatışmalar çıkabilir. Bazı dargın dostlarınızı bir araya getireceksiniz. Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. Bu dönem, uzun süredir aksayan ilişkileriniz sona erebilir. Artık her şeyi sınıyorsunuz. Yaratıcılığınızı, devinimlerin öngördüğü koşullara uyarlayarak yaşama geçirebilirsiniz. Düşünürler ve felsefe adamları için önemli bir dönem. Düşündüğünüz bir türlü gerçekleştiremediğiniz projeleriniz varsa, bu dönemde başarı ile uygulayabilirsiniz. Çünkü işinize yarayacak tecrübeli kişiler çevrenizde olacak.

 • 5
 • 26
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

BOĞA 20-Nisan-20 Mayıs

AŞK KAPIYI ÇALIYOR


Hem sosyal hem de aşk ilişkileri çok iyi ilerleyecek. Yılın ilk altı ayı hatta sonbahara kadar birçok Boğa burcu aşk, iş, sosyallik ve çocukları ile ilgili çok iyi bir dönemde olacaklar. Hatta eylül ayına kadar Boğa burçları bir piyango bileti alsınlar. Bir hayli şanslılar. Hayatlarının aşkıyla karşılaşacaklar. Ev almak ya da satmak, miras gibi konularda problemleri varsa bunlar da çözülecek. Eylül ayından sonra daha iyi bir çalışma sisteminin içine girecekler. Enerjileri güzel, sağlıkları da iyi olacak.

 • 6
 • 26
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

DEĞİŞİM SİZİ ZORLAYACAK

Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Aşkla maddeyi birbirine karıştırmamaya dikkat etmelisiniz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz da. 2016 ilginç olacak. Artık ilişkiler evinizdeki test bitmiş durumda. Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecek. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor. Yazışmalar ve haberleşme konusunda aksilikler ortadan kalkacak. Karşınızdaki kişileri büyüleyen konuşmalar yapacaksınız. Sizden, kariyer olarak oldukça güçlü ve üstün durumda olmalarından etkileneceksiniz. Bazılarınız daha olgun kişilerle gönül ilişkilerine girecek. Bu yıl aşk ve sosyalliğinizin arttığı bir yıl olacak. Jüpiter aşk ve sosyal evinize geçerek 10 eylül 2016 tarihine kadar burada kalacak.

 • 7
 • 26
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı
Filiz Özkol 2016'yı yorumladı

İKİZLER

21 Mayıs-21 Haziran

HUZURLU GÜNLER HAZİRANDAN SONRA


Yeni bir hayata başlıyor ve bu yeni hayatta özellikle duygusal ilişkileri testten geçiriyorlar. Uzun süren bir evlilik ya da beraberlikleri varsa dikkat etsinler, çünkü evlilikleriyle ilgili problemler var. Ev alacaklar ya da yeni bir eve geçecekler. Aile içindeki huzursuzlukları da bir şekilde bertaraf etmek zorundalar. İkizler burcunun yepyeni bir dönemi. Özellikle yılın ilk altı ayı çevre ilişkilerinden dolayı bir savaş halindeler. Hazirandan sonra huzura kavuşacaklar. Sosyal kişiliğiniz güçlenen özgüven ile ortaya çıkacak ve bazı aktivitelerde beklemediğiniz tanışmalar olacak. Sosyal çevrenizde direkt sizinle ilgisi olmasa da, ağır tartışmalar meydana gelecek. Bu hareketli ortamlar aşk yaşamınızda karışıklıklar yaşamanıza neden olabilir. Daha sonra olayları daha objektif ve mantık çerçevesinde değerlendirmeye başlayacaksınız.

BİZE ULAŞIN