Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HÜDA-PAR Seçimlere Bağımsız Girmeye Hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 21.2.2015 14:48
Hür-Dava Partisi (HÜDA-PAR) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Hüseyin Yılmaz, parti içinde 7 Haziran’da yapılacak seçimlere ’bağımsız girelim’ düşüncesinin çok ağır bastığını söyledi.
HÜDA-PAR 1. Olağan İl Kongresi için Gaziantep‘e gelen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Hüseyin Yılmaz, İHA’ya açıklamalarda bulundu. Yılmaz, seçimlere girip, girmeme ve ne şekilde gireceklerine alakalı olarak kendi parti bünyelerinde bir anket çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi. Yılmaz, “Bu anket çalışmasına ilçe birimlerimizde dahil edildi. Şu anda bu anketin sonuçları dönmeye başladı. Halen gelme var ve devam ediyor. Tamamen bitmedi, dönüş tam sağlanmadı. Gelen bilgiler içerisine baktığımızda ağırlıklı olarak seçime girelim denildi. Girmeyelim diyen yok. Girmemiz gerekir diye genel bir konsensüs var” dedi.
BAĞIMSIZ AĞIR BASIYOR
Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Hüseyin Yılmaz, “Ne şekilde girelim şeklinde olarak ta bağımsız girme düşüncesi şuan ağır basıyor. Anket sonuçlarında bağımsız girelim diye ağırlık basıyor. Şuan anket değerlendirmesi devam ediyor. Önümüzdeki hafta içerisinde sanırsam netlik kazanacak. O zaman bunu kamuoyu ile paylaşacağız “diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HÜDA-PAR Seçimlere Bağımsız Girmeye Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN