GKV Özel Okulları Genel Müdürlüğüne Müfit Taşlıyar Atandı

Giriş Tarihi: 22.3.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 17:31
Uzun yıllardır Kolej Vakfı Özel Okullarında (GKV) matematik öğretmeni olarak görev yaparken 2013 yılında GKV Özel Liseleri müdürlüğüne getirilen Müfit Taşlıyar, GKV Yönetim Kurulu kararıyla Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürlüğü görevine atandı.
Gaziantep Kolej Vakfı Yönetim Kurulu tarafından, GKV Özel Okulları Genel Müdürlüğü görevine getirile Müfit Taşlıyar, görevini en iyi şekilde yapabilmek için gerekli her türlü çalışmayı yürüteceğini belirtti. Uzun yıllar matematik öğretmeni olarak görev yaptığı GKV Özel Okullarında geçtiğimiz yıl yönetim kurulu kararıyla lise müdürlüğüne atanan Taşlıyar, gösterdiği yüksek performans sonrasında GKV Özel Okulları Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
Taşlıyar yaptığı değerlendirmede, “Yaklaşık 16 yıldır GKV çatısı altında görev yapıyorum. Birbirinden farklı görevlerde bulundum. Yönetim Kurulunun beni böyle bir göreve getirmesinden dolayı çok mutlu oldum. Yarım asırdan fazla bir süredir eğitim öğretim faaliyetlerinde Türkiye’nin en saygın kurumlarından birisi haline gelen ve bu güne kadar on binlerce gencimizi mezun ederek geleceğe hazırlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının bundan sonraki süreçte daha da başarılı olabilmesi için üzerime düşenleri fazlasıyla yapacağım. Benden önce bu görevi başarıyla yürüten bir birinden değerli hocalarıma hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bayrağı onlardan zirvede aldım, daha yükseklere çıkarabilmek için idareci ve öğretmen arkadaşlarımla birlikte yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
GKV Özel Okulları Genel Müdürlüğü görevine getirilen Müfit Taşlıyar, Ankara’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden 1993 yılında mezun oldu. 1993 yılından beri Gaziantep’te yaşamakta. Aynı tarihten itibaren Gaziantep’te çeşitli özel eğitim kurumlarında görev yapan Taşlıyar 2002-2012 yılları arasında Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Matematik Öğretmeni ve Zümre Başkanlığı, 2012-2013 yılları arasında Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Matematik Öğretmeni, Zümre Başkanı, Eğitim Öğretim Koordinatörü ve IBDP Koordinatörlüğü, 2013 yılından itibaren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Müdürlüğü görevlerini başarıyla sürdürmüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GKV Özel Okulları Genel Müdürlüğüne Müfit Taşlıyar Atandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN