Gülsan Holding Ailesi İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 26.6.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 10:01
Gülsan Holding Ailesi İftarda Buluştu
Şelale Park’ta düzenlenen geleneksel Gülsan Holding iftar yemeğinde holding bünyesinde faaliyet gösteren çeşitli şirketlerden binlerce çalışan bir araya geldi. Başarıya giden yolun ekip ruhuyla hareket etmek olduğuna dikkat çeken Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, “Gülsan ailesinin en önemli özelliği ben değil biz ruhuyla hareket etmesidir” dedi.
Şelale Park’ta düzenlenen Geleneksel Gülsan Holding iftar yemeğine, Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Kaşmir Halı Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Topçuoğlu, Topçuoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Topçuoğlu ile yöneticiler ve çalışanlar katıldı. Ramazan ayı içerisinde üç bine yakın çalışana farklı tarihlerde verilen iftar yemekleri renkli geçerken Gülsan Holding’in büyük bir aile olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, başarının çalışanlarla birlikte el ele vermekle mümkün olduğunu ve benlik duygusuyla değil, biz olma ruhuyla hareket ettiklerini belirterek, “Gülsan Holding üç bine yakın çalışanıyla Türkiye’deki en büyük şirketlerden birisidir. Başarıya giden yolda sevgi, saygı, hoşgörü yanında iş ahlakı ve benlikten uzak biz duygusuyla hareket etmek sihirli anahtarlar arasında yer almaktadır. Bizler başarımızı buna borçluyuz” dedi.
Geleneksel iftar yemeğinin sonunda Gülsan Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerde 10, 15 ve 20 yılını dolduran çalışanlara da günün anısına Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Ali Topçuoğlu ve Vedat Topçuoğlu tarafından birer plaket verildi. Renkli geçen iftar yemeğinde çekilen kuralar sonucu yemeğe katılan işçilere hediyeler dağıtıldı. Geleneksel Gülsan Holding iftar yemeklerinin Ramazan ayı boyunca devam edeceği de açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülsan Holding Ailesi İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN