Görele İlçesinde Sürücülere Zorunlu Mola

Giriş Tarihi: 18.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Görele İlçesinde Sürücülere Zorunlu Mola
Emniyet Müdürlüğüne bağlı Bölge Trafik Şube Müdürlüğü tarafından, yorgun ve uykusuz sürücüleri durdurarak çay ikramında bulunarak dinlenmelerini sağlıyor.
Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, Sürücülere Yönelik “Yorulunca Mola Verin, Hayata Mola Vermeyin” Projesi Kapsamında İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya ve Bolu gibi illerden yola çıkıp Giresun, Trabzon, Artvin ve Rize gibi Karadeniz illerine giden sürücüleri Görele ilçe merkezinden geçen Karadeniz Sahil Yolu Hayrullah Koç Parkı mevkiinde durduran polis ekipleri şoförlerin bir süre dinlenmesini sağlamak için çay ikramında bulunuyor ve onlarla sohbet edip uyarıcı broşürler veriyor.
Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, vatandaşların Bayram nedeniyle heyecanlı ve ailelerine kavuşmak için yola çıktıklarını, sürücülerin uzun süreli yolculuk yaptıklarını ve en azından 5 -10 dakika sürücüleri oyalayıp çay ısmarlayıp vücutlarını dinlendirip uykularını açmak için çalışma yaptıklarını belirtti.
Yapılan uygulamanın çok güzel bir uygulama olduğunu söyleyen sürücüler, “Yapılan bu uygulama gerçekten çok güzel bir uygulama bu tip uygulamaların sadece bayramlarda değil de keşke periyodik aralıklarla her zaman böyle bir uygulamalar olsa hem dinlenilir hem de sosyalleşme olur. Bizleri düşünen Giresun valiliğine, Giresun İl Emniyet Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dediler
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görele İlçesinde Sürücülere Zorunlu Mola
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN